Надя Дорофеєва прокоментувала роман колишнього чоловіка Дантеса з Дашею Кацуріною

Цей рік для Наді Дорофеєвої повинен був стати роком трансформації. Вона нещодавно розпочала сольну кар’єру як DOROFEEVA, тож готувала перший альбом, писала пісні і знімала кліпи. Але зміни відбулися не лише у творчому житті, а й в особистому. Про головні причини розлучення з Володимиром Дантесом, про те, чому обрала саме ресторатора Мішу Кацуріна своїм новим обранцем співачка розповіла в ЖВЛ.

«Розставання з чоловіком було дуже складним. Ми про це говорили з Вовою останні півроку. Ми поважаємо один одного, любимо і в якийсь момент зрозуміли, що ми просто друзі. Але хотіли спробувати дати другий шанс нашим стосункам. Нам дуже добре жилось разом, але воно вже не працювало, як жінка і чоловік», - каже Надя. 

Надя Дорофеєва і Володимир Дантес
Надя Дорофеєва і Володимир Дантес цієї зими разом відпочивали у Мексиці

За півтора місяці до розриву Надя і Вова відпочивали в Мексиці і мали абсолютно щасливий вигляд. 

«У цю поїздку ми їхали і давали собі останній шанс. Це була супервідпустка. Я від неї залишилася в захваті, але ми відпочивали більше як друзі. Повернулись і сказали один одному, що, напевно, треба розходитись». 

Надя Дорофеєва
Надя Дорофеєва

Новим обранцем Дорофеєвої став на той момент ще одружений друг родини – ресторатор Міша Кацурін. Пару бачили за обіймами у Португалії, тож вже не можна було приховувати свій роман. 

«Я не з тих, хто любить такий піар. Він мені не подобається. Дуже багато негативу. Дуже багато надуманих історій. Я була в шоці, коли мені почали розповідати про все це. Люди починають злитися та вигадувати за тебе історії. Не могла витримувати брехню. Ми з Мішею розповіли, що ми разом тільки для того, щоб припинити всі ці розмови», - відверто зізнається Надя.

Надя Дорофеєва та Міша Кацурін
Надя Дорофеєва та Міша Кацурін

А про те, чому саме з другом родини закрутила роман, Надя каже:

«Ми закохалися – все дуже просто».

Також вона не хочу коментувати особисте життя Володимира Дантеса і Даші Кацуріної

«Це їх історія, яку я дуже поважаю. Вова сам повинен щось розповісти, якщо цього хоче», - вважає співачка.   

Надя Дорофеєва
Надя Дорофеєва

Читайте також, як Олексій Дурнєв прокоментував розлучення Наді і Вови.

Фото: Інстаграм