Дурнєв прокоментував розлучення Дорофеєвої та Дантеса

Відомий український блогер та шоумен Олексій Дурнєв в інтерв’ю ЖВЛ на 1+1 прокоментував розлучення своїх близьких друзів – Наді Дорофеєвої та Володимира Дантеса. Виявляється, це також стало для нього новиною – про те, що у пари якісь проблеми у шлюбі він навіть і не здогадувався.

«Для мене розлучення Дорофеєвої та Дантеса теж стало несподіванкою. Про те, що вони з Надею не разом, Вова мені сказав десь за два дні до того, як вони повідомили на широкий загал. Як це було: я його питаю: «Як там Надя? Як її настрій?», бо він мені казав, що дружина дуже багато плакала останнім часом. Вова відповідає: «Все нормально, але вона не зі мною, ми розійшлись». Я про себе подумав «от же ж».

Я ніяких питань не ставив, ніколи не лізу у приватні стосунки. Якщо хтось сходиться, розходиться – мені не цікаво таке. Розійшлись – і добре, на щастя. Надя і Вова – дорослі люди. Якщо розійшлись, то так має бути. Може вже кохання немає. Не розумію, навіщо під впливом аудиторії демонструвати якесь кохання, якого нема?», - сказав Олексій Дурнєв.

Олексій Дурнєв
Олексій Дурнєв

До речі, Дурнєв досі неодружений. Йому пропонували стати головним героєм "Холостяк", але він відмовився.

Фото: Інстаграм