Учасник «Холостячки» Андрій Хветкевич розповів про коханого хлопця та майбутнє весілля в Мексиці

Андрій Хветкевич, бізнесмен, чемпіон Америки та України з фрідайвінгу, підводний фотограф, учасник 2 сезону романтичного реаліті СТБ “Холостячка” в інтерв’ю для Краще медіа розповів про знайомство з коханим хлопцем Феліпе на Гавайях, про те, як відчув, що закохався, про першу спільну подорож на Балі та про майбутнє весілля у Мексиці. А також поділився ексклюзивними фотографіями з мандрівок разом з Феліпе.

Андрію, звичайно, те, що ви зробили камінгаут, засмутило багато дівчат, яким ви дуже сподобались ще за часів «Холостячки». Але ж і багатьох хлопців засмутили, коли зізналися, що збираєтесь одружитися. Отже, ваше серце зайняте наразі. Скажіть, чи часто ви у своєму житті закохувались?

Можу сказати, що зараз - моя третя закоханість у житті. І маю надію, що остання (усміхається).

Андрій Хветкевич
Андрій Хветкевич

- Розкажіть, будь ласка, як ви познайомились з Феліпе? На що перше звернули увагу?

Ми познайомились на острові Оаху. В той час я жив та працював на Гавайях. Був відкритий для стосунків, користувався додатком з метою знайти пару. Там і заметчились з Феліпе. Він одразу запропонував зустрітися в барі, аби поспілкуватися особисто, але мені не захотілось в той вечір кудись їхати. 

Тоді Феліпе запропонував ще один варіант - наступного дня вирушити з ним у подорож по острову на орендованому авто, пофотографувати місцевість та таким чином пізнати краще один одного. Я погодився. Проте на ранок від нього не було жодних повідомлень у застосунку... Я сам йому написав, що вже готовий, і він може заїхати за мною.

Як виявилось, Філіпе здалося, що я не хочу з ним продовжувати спілкування, і виїхав без мене (сміється). Проте повернувся. Ми маємо спільне хобі - це фотографія. Тож разом відвідали мальовничі місця на острові та зробили світлини.

Найбільше мені сподобалось те, що Феліпе приділяє мені досить багато уваги. Він мене цінує. І трохи пізніше я зрозумів, що ще й дуже кохає. Мене це підкорило.

Андрій Хветкевич на пірсі
Андрій Хветкевич на Гавайях
Андрій Хветкевич на пальмі
Андрій Хветкевич на Гавайях
Феліпе біля горщика з квітами
Феліпе на Гавайях

- Хто перший проявив ініціативу? Хто запросив на побачення? І які у вас були побачення?

Ініціативу, як я вже розповів, проявив вперше Феліпе, запросивши мене в бар. А наступного дня вже я сам йому написав з питанням щодо мандрівки.

На цьому наша історія не закінчилась. Ми поспілкувались, сподобались один одному. Але Феліпе мав їхати в Майамі, де він і живе. Здавалось, продовження не буде через велику відстань - летіти близько 6 годин. Однак через два тижні він повернувся на Гаваї знову, але вже спеціально, щоб побачитися зі мною. Зізнався, що сумував, і хотів провести разом час, хоча б декілька днів. Так у нас відбулось друге побачення.

Наступна несподівана зустріч відбулась на Балі. Там я займався фрідайвінгом. І що ви думаєте… Феліпе прилетів на Балі! Просто, щоб мене побачити. Тоді сталося наше третє побачення.

Проте, повернувшись на Гаваї, я зізнався Філіпе, що стосунки на відстані - для мене складно. І, мабуть, нам не варто продовжувати.

Був період, коли ми перестали спілкуватися. Але через деякий час мені потрібно було поїхати в Майамі. В день прильоту абсолютно випадково ми з ним зустрілись на Голлівуд Біч. Почали знову спілкуватися. Феліпе відвіз мене на автівці на Кі-Вест, щоб показати місця. Тоді я зрозумів, що нас звела, мабуть, доля. Вирішив переїжджати в Майамі.

Андрій Хветкевич
Андрій Хветкевич
Андрій Хветкевич у ванній
Андрій Хветкевич на Балі
Феліпе у ванній
Феліпе на Балі

- То було кохання з першого погляду чи знадобився деякий час, аби розібратись у почуттях?

Мені потрібен був час, тому що я не розумів, як можна підтримувати ці стосунки. Я багато подорожую, змінюю місця проживання, тому стосунки на відстані для мене - це складно. Через це ми не одразу почали зустрічатися чи жити разом.

- Що ви більше всього цінуєте в стосунках? І що такого є у Феліпе, що вас так привабило?

У стосунках я ціную, в першу чергу, чесність. І звісно, почуття - вони або є, або їх нема. Я відчував закоханість Феліпе, розумів, що вона взаємна.

Феліпе фактично завойовував моє серце у різний спосіб, доводив свою любов вчинками, і цим мене підкорив.

Андрій Хветкевич
Андрій Хветкевич з коханим Феліпе

- Розкажіть, про Феліпе звідки він, чим займається, що йому подобається?

Феліпе народився в Колумбії. У родині, окрім нього, є ще три брати. Сім’я переїхала до Штатів, коли Феліпе було три роки. Фактично, він виріс в Америці, і для нього це рідний дім. Займався фотографією, у нього чудові роботи світового рівня. Хобі поєднував з роботою. Але потім направив свої ресурси в розвиток Інстаграму. Рік тому аккаунт Феліпе було заблоковано. Відновити, на жаль, поки не вдалось. Після цього у Феліпе почалася депресія, він перестав займатися фотографією. Тепер він працює в авіакомпанії. Феліпе, як і я, обожнює подорожувати. Спільні захоплення нас об'єднують ще більше. Вже домовились про наступну спільну подорож - в Австралію. Там він забронював тур на круїзному судні як подарунок на мій день народження. Вирушаємо у грудні.

Феліпе
Феліпе

- Хто з вас перший зізнався у коханні? Як вирішили, що саме з Феліпе хочете прожити своє життя?

Першим у коханні зізнався Феліпе. Мені складніше говорити про свої почуття. Так само складно було зробити публічно камінгаут. Це стало причиною нашого розставання на деякий час. Проте, він вкотре приїхав до мене, вже в Київ, сказавши, що не може без мене жити, і готовий прийняти ситуацію такою, як вона є. Тоді я зрозумів, що бути з Феліпе для мене дуже важливо.

- Ревнуєте один одного?

Ревнощі у стосунках присутні, але вони не переходять межі. Ми обговорюємо те, що нас хвилює, разом знаходимо вихід.

Андрій Хветкевич
Андрій Хветкевич

- Чи є у вас спільні інтереси?

У нас спільні хобі - це фотографія та подорожі. А ще спільна собака Луна, яка теж обожнює пізнавати світ. Я її часто беру з собою у різні міста Америки. Також вона вже була в Мексиці (усміхається).  

- Коли плануєте одружитись і чому саме офіційний шлюб для вас зараз важливий?

Весілля плануємо в Мексиці, у травні наступного року.

Для нас важливо офіційно оформити шлюб, тому що ми нічим не відрізняємось від усіх закоханих пар. До того ж, це дає переваги з юридичного боку, як наприклад, покупка житла, спадщина тощо.

Андрій Хветкевич
Андрій Хветкевич

- У сторіс ви заінтригували, що на «Холостячці» вам хтось сподобався серед учасників. Якщо не скажете, хто саме, то скажіть хоча б з ким підтримуєте стосунки і досі і кого можете назвати своїм другом?

Як би там не було, на “Холостячку” я йшов з однією метою – спробувати підкорити Злату і побудувати стосунки саме з нею. Я був готовий до цього, я хотів цього. З чоловіками-учасниками нас пов’язували лише дружні відносини, нічого більшого.  Зараз підтримую спілкування з багатьма з них, найбільше - з Андрієм Задворним, Максом Тарапатою, Дмитром Шевченком та іншими.

Андрей Задворный, Максим Тарапата, Андрей Хветкевич
Андрій Задворний, Максим Тарапата, Андрій Хветкевич - учасники Холостячки 2

- Як мама з братом сприйняли новину про заручини і те, що ви гей? Чи вони і до того знали?

Я ніде не говорив, що я гей. Я - бісексуал, так як мені подобаються і жінки, і чоловіки. Новину рідні сприйняли дуже добре. Мама сказала, що для неї найголовніше, аби я був щасливим. Брат відповів, що здогадувався. В цілому, нормально сприйняв інформацію. Жодних проблем. Близькі познайомились з Феліпе в Києві.

Я не шкодую, що зробив камінгаут. Я почуваюсь зараз вільним, мені не потрібно щось приховувати від інших.

Я в жодному разі не шкодую, що взяв участь у “Холостячці”. Мені дійсно подобалась Злата. Проєкт відкрив мені очі на багато важливих питань, які раніше я навіть не помічав.

Андрій Хветкевич
Андрій Хветкевич

Фото: надані Андрієм Хветкевичем та пресслужбою СТБ