"Погрожували смертю": Оля Полякова розповіла про дзвінки від Тіматі та Кадирова

Оля Полякова дала відверте інтерв'ю Дмитру Гордону про своє життя у воєнні часи: зокрема розповіла про своє ставлення до Потапа та Володимира Зеленського, скандал навколо проєкту “Дорослі дівчата”, обурення вироком, який отримала Маша Єфросиніна у Росії, таємницю навколо свого віку, як ховала долари у спіднєа також відповіла на питання чи користується послугами пластичних хірургів.

Ділимося найцікавішими фрагментами інтерв'ю: 

«В мене не було тривожної валізи»: Полякова розповіла про перший день війни

Я дуже добре пам'ятаю перший день повномасштабного вторгнення, тому що все стало на “стоп”. У мене в цей день були зйомки, багато задіяно людей. Коли стало відомо про початок повномасштабного вторгнення, ніхто нікому не дзвонив, просто все в одну мить відмінилося. Це був шок. Ніхто не знав що робити. У мене не було тривожної валізи, тому що я не вірила. Був страх, розпач, особливо, коли двоє дітей. Ми вирішили поїхати за Захід України, а звідти вже закордон. У мене було два спортивні костюми і все, навіть розчіски не було. Я не розуміла, що на нас чекає далі, і я досі залишаюся в цьому стані. Авжеж, зараз вже багато роботи, яка пов'язана не тільки с з концертною діяльністю, а й з благодійною. Але ми не можемо планувати більше ніж на тиждень.

Оля Полякова
Оля Полякова

«Це сміття»: Полякова емоційно висловилася про російських колег та як врятувала маму від російської пропаганди

До російських артистів ставлюся як до сміття. Вони навіть не біосміття, нелюди. Люди, які потрапляють в те середовище і не дай Бог дивляться телевізор, навіть найсвідоміші потрапляють під пропаганду. Коли в 2014 році почалася війна і окупували Крим та частину Донбасу, моя мама проживала у Москві. Вона нормальна, прекрасна, розумна людина. Але вона мені іноді по телефону казала речі, через які ми починали сваритися, навіть не спілкувалися певний час. Потім вирішили, що будемо оминути ці теми. І тільки, коли вона почала більше їздити в Україну і розуміти, що насправді коїться. І ще я попросила її вимкнути телевізор. Після цього у нас з мамою проблеми зникли і вона зараз не просто все розуміє, вона у березні минулого року виїхала з Москви, хоча жила там більше 20 років, і залишила там свого чоловіка. І це її особиста драма.

Оля Полякова
Оля Полякова

 "Люди мають право боятися": Полякова прокоментувала від'їзд Потапа за кордон

Я Льоші (Олексій Потапенко. - ред.) казала при особистій зустрічі, що він великий, сильний чоловік та артист, Заслужений! І люди йому не вибачили, що він довго був за кордоном. Хоча у Олексія з перших днів війни був найінформативніший блог в інстаграм. Це було дуже круто, а потім щось сталося, і в мене є підозра, що його налякали. Деяким артистам дзвонили Тіматі з Кадировим і погрожували, як вони вміють: смертю, вбивством рідних, казали “знайдемо у будь-якій точці світу і поріжемо на міха”. Особисто знаю двох артистів, яким дзвонили, не буду назвати імена, але ці артисти не злякалися і продовжили робити свою роботу, а деякі замовчали. Я абсолютно впевнена, що у будь-якої людини є право на страх. Люди різні і у них різне почуття самозбереження.

Оля Полякова и Потап онлайн разговор
Разговор между Олей и Потапом получился очень откровенным

Полякова розповіла, як пережила мовний скандал навколо "Дорослих дівчат"

Навколо стільки багато ворогів, що якщо ми будемо травити один одного, ми просто з'їмо один одного. Ми писали перші випуски “Дорослих дівчат” за кордоном. Нам було важко перейти на українську. І ми сказали у програмі, що будемо знімати українською, але нам потрібен час. І потім зірвався хейт через мову, великий скандал. Маша дуже вразлива, вона засмутилася. Я його пережила легко. Я звикла до хейту. Я не дивилася поганого. Я просто приїхала в Україну, зрозуміла запит людей, подивилася коментарі під програмою, що люди хочуть українську мову, і ми дослухалися.

Маша Ефросинина и Оля Полякова
Маша Єфросиніна та Оля Полякова

Полякова розповіла, чому приховувала свій вік

Я довго приховувала свій вік. Тільки в “Дорослих дівчатках” я сказала, що на 5 років брехала. Я довго робила свою кар'єру і багато років була у статусі початкової співачки, і коли я зробила проєкт “Супербілявка” мені було 30 років, і я була співачка початківець з бантиком на голові. І мені здавалося, що соромно бути починаючою співачкою так довго. А коли я вже не переймалася цим, мені було незручно зізнаватися. Але коли прийшла війна, сенс втратили всі дурниці, наліпки, маски. Я зрозуміла, що вік, це найменша річ, яка повинна мене турбувати. Сьогодні я відкрита і йду за своїми бажаннями.

Чи зверталася до пластичних хірургів

Я багато чого роблю, але це не хірургічні втручання. Це ретельний косметологічний догляд. Мої параметри не мінялися 30 років. Я в одній вазі, підтримую фізичну форму, собою займаюся.

Оля Полякова
Оля Полякова

Старша донька Полякової Марія вступила до Берклі

Моя Маша подала документи у 5 англійських вузів і в шостий, крутий шотландській, і скрізь вступила. Вона розумна, дуже енергійна і винахідлива. Вона класно складає іспити і проводить співбесіди, вона не соромиться, і дуже відкрита. Це дуже підкупає вступну комісію. Вона обрала кращий вуз у Лондоні. Там провчилася рік, але до цього хотіла вступити в інший вуз, але їй було 17 років, і в той вуз в Америці, вона вступити не могла, але дуже мріяла. І за півроку в Англії вона подає документи в Берклі, і вступає на факультет перформер. Це найкращий музичний університет світу. Вона вступила на зимню сесію, у неї були вільні півроку. Я їй порадила вступити у консерваторію у Києві на композиторське відділення, і вона вступила. Вона закінчить і консерваторію, і Берклі.

Оля Полякова с дочками
Оля Полякова с доньками Марією та Алісою

“Була Валерою півтора роки”: Полякова розповіла, як донька протестувала проти гендерних стереотипів

Це цікавий кейс для всіх батьків, які переймаються, коли діти поводять себе не так як прийнято. Десь два роки тому Аліса сказала, що вона Валера, хоче носити чоловіче вбрання, говорила називати її “бомж Валера”. Коли у неї був день народження, вона попросила зробити їй звалище, і вона там святкувала. Попросила тата купити їй чоловічі плавки, щоб купатися у басейні, ходила у чоловічому вбранні. І оточуючі почали питати, “чи вона у вас гендерно нейтральна?”. Я подивилась на це і сказала, “добре”, подзвонила у школу, попросила записати її як Валера. Я зрозуміла, що у неї був протест проти гендерних установок, їй набридло слухати, що вона чогось не може робити, лише тому що вона дівчинка. Вона побула Валерою півтора роки, і знову стала Алісою і купує сукні. Просто треба було дати своїй дитині час, усвідомити, хто вона у житті.

Оля Полякова на сцені
Оля Полякова

“Вивозила гроші в трусах”: Полякова зізналася, як виїжджала за кордон після початку повномасштабного вторгнення

Я не знала, коли пройшло кілька місяців з початку повномасштабного вторгнення, чи колись буду заробляти гроші. Чи ці гроші, що я вивезла в трусах маленьку пачку...Я виїжджала з дітьми, вивозити модна було лише 10 тисяч доларів. Решту сховала в труси. Це був не мільйон доларів. Думала, а ці гроші 25-30 тисяч, наскільки мені їх вистачить...

Оля Полякова, концерт «Королева Ночи»
Оля Полякова, концерт «Королева Ночі»

“Хочу на Євробачення”: Полякова розповіла про співпрацю з культовими шведськими музикантами

Ми почали співпрацю з музичним продюсером Army of lovers Андерсом Хенссоном. І ще на початку війни ми замовили швецький суперблокбастер на Євробачення. Він написав таку круту пісню, яка б взяла перше місце. Він вже писав пісні для Євробачення, і вони вигравали. Я хочу поїхати на Євробачення, якщо правила будуть змінені. Мені є що показати. 

Коли був скандал з MARUV і змінили правила, що тепер на пісенний конкурс від України офіційно не можуть поїхати артисти, які з 2014 року були в Росії. Я не їздила у Москву, навіть з приватним візитом до мами, з  2015 року. Я завжди підтримувала Україну, тому не розумію, чому не можу поїхати на Євробачення.

Повне інтерв'ю дивіться за посиланням