Оля Полякова про свій жахливий характер, життя у Франції і маму в Росії

Оля Полякова стала героїнею інтерв’ю  на YouTube каналі RAMINA. У розмові з Раміною Есхакзай співачка розповіла про маму, якій довелося виїхати з Росії, про свою еміграцію із доньками до Франції, про свій непростий характер, про нових і старих зіркових друзів.

Полякова про маму, яка проживала в Росії:

«У мами був дім в Росії до недавнього. Мама у травні виїхала з Росії, тому, що ви пам'ятаєте, яку діяльність я вела у соцмережах. Мені було дуже страшно за неї, але я продовжувала це робити і казала «Мама, ти там у мене як заручник і я боюся за тебе. Тому, що не зрозуміло як вони захочуть закрити мені рота, якщо ти там знаходишся». Моя мама приймає рішення виїхати», - каже Оля Полякова.

Раміна Есхакзай і Оля Полякова
Раміна Есхакзай і Оля Полякова

Оля Полякова про переїзд у Францію на початку повномасштабного вторгнення:

«Мені треба було зареєструватися, щоб через три місяці тебе не швиранули звідти. От сиджу на цій реєстрації і сидять наші дівчата з України, і вони кажуть: «Оля Полякова це ви?» Я кажу: «Так, це я». А вони кажуть: «Як? Як ви тут?» Я кажу: «В сенсі дівчата, що я тут? Ми всі в одному човні, немає тепер зірка, не зірка, тепер ти просто тьотя Оля, з двома валізами з Алісою і Машею, сидиш реєструєшся у Франції і ми всі в однаковому положенні», – розповідає співачка.

Оля Полякова з доньками
Оля Полякова з доньками

Про нових людей у житті та про те, як з ними йде на контакт:

«Я не маю часу навіть на контакт зі старими людьми, нащо мені ті нові люди? Як я буду на них витрачати час? Коли вже почалася війна, я почала зустрічатися із друзями своїми, зрозуміла, що можна з людьми спілкуватися і це класно. В мене з’явились подружки в шоу-бізнесі, це мої Сонечка Плакидюк, це Маша Ефросініна, Даша Астаф’єва, Леся Нікітюк, що у нас колись був час, всі на зйомках, боже, щоб викроїти інтерв'ю, це треба за півроку ставати у чергу. А зараз ми можемо просто до мене на дачку поїхати в баньці попаритись, все це ми можемо робити», - ділиться Полякова.

Оля Полякова
Оля Полякова

Полякова про свою команду та непростий характер:

«Люди, які зі мною, вони настільки зі мною довго, що, якщо я б була якась страшна і жахлива, зі мною б ніхто не працював. В мене всі мої люди працюють десятками років, це не 5, не 6, а це 10, 15, 20 років! Це люди, які приходять і ми не сходимося зразу, таке теж бувало, але якщо вже люди залишаються, вже вони зі мною на багато років. Вони по справжньому люблять і пробачають мені оці постійні гойдалки. Тому що те, яка я буваю у гарному настрої, за це можна вибачити мені, що інколи я буваю зла відьма», - каже Оля Полякова.

Оля Полякова
Оля Полякова

Фото: Інстаграм