Оля Полякова про артистів, які мовчать про війну: «Це дірки російського шоу-бізнесу»

Оля Полякова зараз із двома доньками перебуває за кордоном. З початком війни РФ проти України артистка виїхала спочатку на захід України, а потім за кордон. В інтерв’ю «Зірковому шляху» на каналі «Україна» співачка розповіла, чому залишився її чоловік, з ким із російських зірок вона зараз спілкується та що думає про тих, хто замовчує про війну.

«Я з двома дітьми поїхала, а чоловік залишився в Україні захищати свою територію. Він записався до тероборони. Зараз не я підтримую чоловіка, а він мене. Тому що це я відірвана від дома, від того, що люблю. Уперше в житті у мене немає планів – не знаю, чи буде куди повертатися, чи буде потрібна моя професія і що взагалі я буду робити? Але я точно знаю, що ми переможемо. Єдине, щоб швидше це сталося. Я не можу читати новини, про те, як кожного дня гинуть люди.

У мене немає за кордоном родичів. Тільки друзі. Спочатку нас прийняли в одному місці, потім в другому, зараз ми знов переїхали в третє місце. Зараз якраз ми розглядаємо з дівчатами, що далі робити і де залишитися», - сказала Оля Полякова.

Оля Полякова
Оля Полякова

На питання «З ким із російських зірок спілкувалася», Оля Полякова відповіла так:

«Ніхто з цих «прекрасних» друзів мені не написав після початку війни. Ніхто не спитав, як ти, як твої діти, чи ви в безпеці? Тому і я не стала нікому писати і нікого переконувати. Всі вони знають, що відбувається. Бог їм суддя. Єдине – кожного дня я інформую людей в Росії, що їм брешуть їхні ЗМІ.

Я вважаю, що це не зірки, а це дірки російського шоу-бізнесу. Всі, які стали на сторону війни, вони вбивці, у них руки в крові.

Так як Поліна Гагаріна… я не знаю взагалі як так можна, або вони взяли в заручники її дітей під час того виступу на стадіоні. Немає виправдання тому, що вона зробила. Така талановита людина поклала свій талант на вівтар зла. Я їй написала особисте повідомлення: «Покойся с миром некогда талантливая певица».  Вона для мене померла.

А ті, хто мовчать, всі оці «голуби миру» і «дерева любові» - сьогодні немає напівтонів. Сьогодні є чорне і біле. І сьогодні ти повинен сказати, за кого ти – за чорне чи за біле? Сьогодні не можна бути не причетним, аполітичним. І писати у себе в Інстаграм «ми за мир», це все одно, що написати «бджоли люблять мед». Це херня, це нічого не несе людям. Якщо ти про щось замовчуєш, твої підписники думають, що це нормально, що можна мовчати про війну, про вбивства. Це люди, які не несуть ніякої користі».

Оля Полякова - інтерв'ю під час війни

Фото: пресслужба