Не планував, але закохався: Тарас Цимбалюк про почуття до нової дівчини Світлани Готочкіної

Актор Тарас Цимбалюк в інтерв’ю Григорію Решетнику розповів про розлучення з Тіною Антоненко та своє нове кохання до рестораторки та бізнес-леді Світлани Готочкіної

Так, про стосунки з колишньою дружиною актор зазначив, що справжньою причиною їх розлучення не стала війна. «У пари, у якої все ок, війна не може внести якісь корективи. Ще до війни у мене був ряд якихось проблем в нашій парі. Під час війни розставились крапки над «і».  

Зараз я можу сказати, що відбулося так, як повинно було. Пішов в скарбничку класний чоловічий досвід», - сказав Цимбалюк.

Тарас Цимбалюк і Світлана Готочкіна
Тарас Цимбалюк і Світлана Готочкіна

А про сьогоднішні стосунки з новою дівчиною Цимбалюк каже, що вони зі Свєтою дуже схожі: «Наші думки збігаються багато в чому – і життєві, і робочі, і кар’єрні.

Я вдячний Свєті за палітру її адекватності».

«Я не бачу сенсу в своєму житті без стосунків. Я був вжитті сам, мабуть, рекордну кількість – півроку. Однозначно, ти повинен заради когось жити. Хтось повинен жити заради тебе. Ти маєш бути закоханим, кохати. Я навіть не розглядаю варіанти без цього всього», - ділиться актор.

Тарас Цимбалюк і Григорій Решетник
Тарас Цимбалюк і Григорій Решетник

Тарас Цимбалюк зазначив, що не дуже радіє тому, що їх роману ЗМІ приділяють так багато уваги. Наприклад, коли вони у двох поїхали у Львов, то звичайні перехожі їх знімали на відео, коли впізнавали і викладали це у мережу. Тому актор не охоче розповідає про особисте.  

«На даному етапі ми хочемо, щоб не так багато приділялось уваги нашій парі. Скажу банальну фразу – щастя любить тишу. Чесно кажучи, не загадував, що найближчим часом може так відбутися – така внутрішня приємна трансформація. Що три зустрінеш людину, яка співпаде по кільком речам». 

Тарас Цимбалюк і Світлана Готочкіна
Тарас Цимбалюк і Світлана Готочкіна

Познайомилися Тарас Цимбалюк і Світлана Готочкіна онлайн і таке було вперше в його житті.

«Нас познайомила подружка через Інстаграм. Настя (подружка) прийшла до мене на виставу, зняла сторіс і Свєта на це відреагувала. І ми почали з нею переписуватись. Найголовніше сталося, здається, через три дні. Свєта була в Польщі і ми здзвонилися по «вотсапу». Ніхто нічого не очікував від цього дзвінка, а проговорили десь чотири години. Дві чужі людини, які ще три дні тому просто полайкали одне одному фотки. Ми ржали як коні, у нас стався синхрон і по почуттю гумору. Було цікаво дізнатися щось про цю людину», - розповів актор. 

Тарас Цимбалюк
Тарас Цимбалюк

Цимбалюк розповів про перше побачення з коханою:

«Свєта дуже ініціативна. В неї є харизма, яка мене притягує. Ми разом вже 5 місяців. Перший місяць взагалі не бачились, тільки спілкувались. Перша зустріч була дуже цікава. В житті Свєта виглядає трошки інакше, ніж на фото в Інстаграм. Тому, під час першої зустрічі ви починаєте сканувати, вивчати одне одного. Ми доволі сміливо спілкувались дистанційно, а коли сиділи навпроти один одного, то я не міг за руку її взяти. Соромились. У цьому був свій шарм. Це таке вперше в мене. Я до цього ніколи ні з ким не знайомився дистанційно. В цьому плані я архаїчний».

А на питання ведучого, коли Тарас відчув, що закоханий, той відповів: «Мабуть, після тої першої нашої 4-годинної телефонної розмови і зрозумів, що закохався». 

Фото: Інстаграм