Нова дівчина Тараса Цимбалюка Світлана Готочкіна виявилась екс-учасницею «Холостяк»

Відомий український актор, зірка серіалів «Спіймати Кайдаша» та «Кава з кардамоном» Тарас Цимбалюк вже не приховує свій роман із новою коханою. Обраницею чоловіка стала бізнесвумен, рестораторка та екс-учасниця проєкту СТБ «Холостяк» — Світлана Готочкіна. 

Влітку 2022 року стало відомо, що Тарас Цимбалюк  розлучився зі своєю дружиною візажисткою Тіною Антоненко. Після цього чоловік тривалий час не коментував особисте життя. Тоді актор присвятив себе допомозі збройним силам України, спорту та зйомкам у кіно.

Тарас Цимбалюк і Світлана Готочкіна
Тарас Цимбалюк і Світлана Готочкіна
Тарас Цимбалюк і Світлана Готочкіна
Тарас Цимбалюк і Світлана Готочкіна

Проте нещодавно у стрічці Цимбалюка почала з’являтися таємнича білявка, з якою чоловік все частіше проводив час. Незабаром двоє оголосили про стосунки. Романтична історія Тараса та Світлани тільки починається. Двоє активно займаються благодійністю, а невдовзі у закладі рестораторки відбудеться благодійний захід із зірковим обслуговуванням.

Світлана Готочкіна
Світлана Готочкіна

Ба більше, колись дівчина шукала кохання на проєкті «Холостяк» 4 сезону, головним героєм якого був підприємець і бізнесмен Костянтин Євтушенко. Екс-учасниця мала можливість тет-а-тет поспілкуватися з головним героєм. Проте після Першої вечірки Світлана не отримала троянди та залишила романтичне реаліті. 

Світлана Готочкіна з дівчатами сидить
Світлана Готочкіна на зйомках "Холостяк-4"
Світлана Готочкіна з Холостяком
Світлана Готочкіна з Холостяком Костянтином Євтушенко

Фото: Інстаграм, пресслужба СТБ