Тарас Цимбалюк розповів про розлучення, депресію і плани стати новим Холостяком

Тарас Цимбалюк зізнався, що мріяв вже про дітей, а не про розлучення

Нещодавно Тарас Цимбалюк поділився приголомшливою новиною про те, що розлучається. Вони з дружиною вирішили поставити крапку у стосунках через чотири роки спільного життя. В інтерв’ю журналістці Аліні Доротюк актор не готовий був розповідати про причини цього рішення, але пояснив, які зараз у нього стосунки з уже колишньою дружиною Тіною Антоненко, походи до психолога та чи прийме запрошення стати наступним Холостяком у відомому реаліті.

Тарас Цимбалюк
Тарас Цимбалюк

«Ми роз’їхалися близько місяця тому і плануємо офіційно розлучитись. А чи вдалося зберегти теплі дружні стосунки? То звичайно, що ні. Теплі дружні стосунки у тебе з людиною, яку ти бачиш постійно, якій ти радий… Кожен вийшов із цих стосунків з якимись своїми образами, хтось чимось незадоволений. І це абсолютно нормально.

Але, звичайно, я допоможу Тіні в будь-який момент. Я не закриваю ніякі двері, так само і вона. Якщо треба, я їй щось привезу, відвезу, допоможу. Можу сказати сміливо, що ми розлучилися людьми по відношенню один до одного», - каже Цимбалюк.

Тарас Цимбалюк з дружиною Тіною
Тарас Цимбалюк з дружиною Тіною

Головною причиною розлучення Тараса Цимбалюка та Тіни Антоненко не була політика, за словами актора. Але проаналізувавши, каже, що напруження і нервовий стан через війну мали місце.

«Коли кожного дня читаєш новини про те, що відбувається в країні, ти себе якимсь чином накручуєш. Звичайно, це відбивається на сімейних стосунках. Не скажу, що через війну ми розлучилися, але, як не крути, це величезна рана, внутрішня травма для кожної людини. І ти через призму цієї рани спілкуєшся зі своєю рідною людиною, сприймаєш її щодня через призму всього, що відбувається в Україні».

Тарас Цимбалюк зізнався, що через війну депресія з’явилася у обох – і у нього і у дружини.

«Я взагалі все в своєму житті сприймаю на дуже тонкому нерві. Взагалі, вважаю, що маю якісь психічні розлади в силу своєї професії теж. По клацанню пальця треба в кадрі плакати, сміятися і все на світі… У мене точно нервова система не здорова», - каже актор.

Тарас Цимбалюк з дружиною Тіною
Тарас Цимбалюк з дружиною Тіною

Цимбалюк розповів, що звертався якось до психолога:

«Кілька днів у мене була апатія. І я звернувся до психолога – спілкувався з ним на всілякі сміливі теми, задавав йому всілякі сміливі запитання…

Мені здається будь-який актор, який знімається у двох-трьох проектах паралельно, він буде мати такі симптоми, як у мене».

У майбутньому Тарас Цимбалюк планує курсом пройти лікування у психолога і «розставити у голові все на свої місця».

«Мені взагалі подобалась вся та заокеанська культура, де діти з 70-х років кожен має свого дитячого психолога, батьки спокійно з ними розмовляють про секс… Але ж ми трохи в іншому середовищі росли і для нас похід до психолога – для цього потрібно, щоб хтось з кимось розлучився, хтось когось вбив, хтось когось згвалтував… А взагалі це повинна бути планова річ у кожній сім’ї», - поділився актор.

Тарас Цимбалюк
Тарас Цимбалюк розповів, що звертався до психолога

Також Тарас Цимбалюк заявив, що не проти стати наступним Холостяком.

«Я зараз не планую ніяких стосунків, тому можу погодитись на пропозицію від СТБ стати наступним Холостяком. Зараз хочу свій чоловічий стрижень якось розібрати, все проаналізувати. Тому цілком можливо, на етапі, коли мені запропонують  участь у цьому проекті і якщо буду один, то можу погодитись», - каже він.

Тарас Цимбалюк
Тарас Цимбалюк

Також Тарас Цимбалюк розповів, що насправді вже мріяв про дітей, а не про розлучення.

«Розлучення для мене стало неочікуваним. Тому що ще півтора місяці назад я про це навіть і не думав. Через півтора місяці це стало фактом. Це для будь-якої людини неочікувано. Щоб там не відбувалося, але коли остаточно ставиться крапка… Коли за тиждень ти думаєш «Ну не знаю, може це якось перетреться, чи ми знайдемо спільну мову у якихось питаннях». Але коли це вже стається такою остаточною крапкою, то вже потім йде усвідомлення всього цього.

Мені вже 32 роки, у мене є приклад зразкової сім’ї – це мої батьки . І на даному етапі мені хотілося якогось наступного розвитку своєї сім’ї. Тому два місяці назад я не планував опинитися в статусі холостяка».  

ТАРАС ЦИМБАЛЮК: про розлучення з дружиною, психолога, Лободу та колег, які ницо мовчать

Читайте також про причини розлучення Наталії Валевської та Дмитра Ступки.

Фото: Інстаграм