Євген Кот і Наталя Татарінцева розповіли про бажання мати своїх дітей та плани на усиновлення

Відомий хореограф і танцівник Євген Кот разом з дружиною, чемпіонкою світу танців на пілоні Наталією Татарінцевою у проєкті «Як ти?» з Григорієм Решетником відверто розповіли про усиновлення дітей та планування вагітності.

«Єдиний раз, коли я піддалася емоціям і розплакалась, це коли мій чоловік поїхав на фронт волонтерити, і я лишилася сама. У мене почалися «жіночі» дні. Ми хочемо дітей, працюємо над цим. І тут такий удар… Чи правильно взагалі мені зараз думати про дітей, коли йде війна? І це на мене просто впало в один момент. Увімкнула собі драматичний фільм, якраз про дітей, і все, – поділилася особистим Наталя. – Є певна історія, моя власна. Мені доводиться над цим працювати кожного місяця. Ти цим живеш. Два тижні віриш, у тебе є натхнення, а потім –  депресуха. Але є лікар, який допомагає».

Наталія Татарінцева та Женя Кот
Наталія Татарінцева та Женя Кот

Женя Кот розповів про те, що раніше вони з дружиною думали про усиновлення дитини.

«Ми обговорювали з Наталею тему усиновлення дітей ще на початку війни. На той момент ми були у групі у соцмережах – «Батальйон Блогерів». Там надіслали повідомлення про те, що маленькі діти залишилися без батьків і чекають на родини. Я прийшов додому, запитав у дружини: «Ти бачила цю новину?». А вона у відповідь: «Я вже дзвонила. Дітей вже немає. Їх забрали люди, їх прихистили». Тоді ми не встигли. Але думали над цим багато разів. Зараз це питання не стоїть першим, тому що ми хочемо самі це зробити», – пояснив хореограф.

Наталія Татарінцева та Женя Кот
Наталія Татарінцева та Женя Кот
Інтерв'ю Жені Кота та Наталії Татарінцевої

Про бажання усиновити дитину також висловились MamaRika та її чоловік Сергій Середа, Юрій Горбунов та Катерина Осадча, а також Тімур Мірошниченко разом з дружиною.

Фото: Інстаграм