Учасник Холостячки-1 Андрій Рибак збирається одружитися на головній конкурентці Ксенії Мішіної

Один з найпомітніших учасників реаліті першого сезону «Холостячки» комік Андрій Рибак збирається одружитися. Його обраниця – саме та Аліна, заради якої він пішов з проєкту і залишив боротьбу за серце Ксенії Мішіної. Їх стосунки витримали не тільки це реаліті, але й чималеньку хвилю хейту, яка з’явилася одразу після того, як глядачам стало зрозуміло, на кого Рибак «проміняв» Холостячку.

Андрій Рибак та Аліна Смірнова разом вже майже два роки. Говорити про весілля вони почали ще задовго до початку війни. Аліна розповідала коханому, про яке весілля мріє, які каблучки хоче та де планує провести медовий місяць. Тобто, налаштовувала Андрія на правильний лад. Але офіційну пропозицію дівчина отримала від коханого тільки цієї весни, під час повномасштабного військового вторгнення росії в Україну.

Андрій Рибак та Аліна Смірнова
Андрій Рибак та Аліна Смірнова

«Фактично такого освідчення, як ми хотіли, не було. Коли я відвіз Аліну до кордону і коли вона його вже перейшла, одразу написала, що сумує. Я відповів, що також сумую. І пишу: «Після війни вийдеш за мене заміж?» Вона відповіла: «Так! І нехай ця війна йде слідом за російським кораблем! Я виходжу заміж».

Але я розумію, те, що запланувала Аліна на весілля, треба обов’язково зробити. У мене весь телефон у цих посиланнях-закладках», - розповів Андрій Рибак в інтерв’ю Григорію Решетнику  у програмі «Як ти?».

Андрій Рибак та Аліна Смірнова
Андрій Рибак та Аліна Смірнова

Григорій запитав, чи питав дозволу Андрій у батьків Аліни. Дівчина відповіла, що поки що ні, але батьки знають про рішення пари одружитися і пожартувала, що вони чекали на цю пропозицію навіть більше ніж вона сама. Що мама Аліни вже питала, що дарувати на весілля ще до того, як була сама пропозиція.

Але поки що батьки Аліни не знайомі з мамою та сестрою Андрія.

Андрій Рибак та Аліна Смірнова
Андрій Рибак та Аліна Смірнова

Святкування весілля планують на серпень. Сперечаються тільки через те, яким воно має бути.

Аліна хоче скромний розпис та вечерю у сімейному колі, а Андрій з гостями та усіма атрибутами та романтичною фотосесією.

Про дітей Андрій Рибак та Аліна Смірнова говорять з обережністю – поки що завели котика, а про нащадків серйозно подумають через роки два.

Андрій Рибак та Аліна Смірнова
Таким було останнє фото до початку повномасштабної війни Андрія Рибака та Аліни Смірнової

Фото: Інстаграм