Євген Кот в інтерв’ю розповів про дружину, травму через Тіну Кароль, смерть брата

Відомий танцюрист, хореограф та суддя «Україна має талант» Євген Кот у програмі «Мій секрет» на СТБ з Машею Єфросиніною відверто в інтерв’ю розповів, чи був у нього роман з Ксенією Мішиною, про кохану дружину Наталю Татаринцеву, про непристойну пропозицію стати утриманцем багатого дяді та про смерть старшого брата.

Про пропозицію стати утриманцем

Це було перед «Танцюють всі». У мене тоді не було роботи. Я зустрівся з людиною, він працював із зірками та прокачував їх. Років 50 йому на той момент точно було. Як мені здалося він може посприяти у тому, щоб я піднявся. І якось він мені каже «Ты себя в зеркало видел? Какая работа? Найдем тебе дядю, и будешь в шоколаде».

Мені 19 років. Я сиджу у нього в машині, серце калатає, не розумів, що буде далі зі мною після такої дивної пропозиції. Я відмовився і вийшов одразу. Це було стрьомно… Відтоді ми не бачилися.

Маша Єфросиніна та Євген Кот
Маша Єфросиніна та Євген Кот

Про роман з Ксенією Мішиною

Коли ми з Ксюшею познайомилися, після першої зустрічі, я прийшов до Наталі (дружини) і кажу: «Ксенія дуже красива. У нас може бути з нею роман, цей медійний. Точно буде!» Ми навіть цілувалися з Мішиною, цілувалися прямо на паркеті!

Про зраду колишньої дівчини Маріам

Мене обманули, обійшлися нечесно по відношенню до мого серця та душі. Я на той час думав, що це вже буде сім’я. Ми разом купили ділянку, почали будувати будинок, внесли перший внесок за нього. Разом робимо балет, я навіть продав машину для цього. Авжеж я був закоханий: з людиною придбати будинок, у якому ми живемо, завести собаку, це майже як дитину – це серйозні для мене кроки.

Ми посварилися, а на ранок вона поїхала на гастролі. З них вона вже додому не повернулася. Тоді я ще не розумів, що усі мої квіти та обіцянки не працюють на неї. На Новий рік я хотів зробити їй подарунок і зв’язався з Антоном Савлеповим (Quest Pistols), єдиним, кого я знав з команди. І він якраз був та сама людина, через яку вона і пішла від мене. У них був роман. Але подарунок я через Антона передав.

Маша повернулася тоді до мене. Бо, як я потім зрозумів, Антон з нею розірвав стосунки. Все у нас стало окей, ми прожили три тижні, у них була перерва перед гастролями. Допоки мені просто не наснився сон, що вона мені зраджує. І тоді я питаю її напряму, чи з ним вона. І тоді вона мені зізнається.

Євген Кот
Євген Кот

Про першу зустріч з дружиною і враження від неї

Я коли вже тоді на неї дивився, відчував стрижень, силу. Я її називав королевою. Погляд був цілеспрямований та впевнений. Про те, який вона професіонал, я навіть поруч не стаю. Вона неймовірна!

Я навіть не дивився у її бік, бо розумів, що там є чоловік. Я поставив їй перший номер на «Україна має талант». І почали з нею спілкуватися на тему нової постановки і не тільки. Тоді вона і розказала, що стосунки з чоловіком вже ніякі. Стосунки у нас почалися лише тоді, коли вона вже переїхала до Києва, через декілька місяців. Раніше мені нічого і не хотілося.

Женя Кот и Наталья Татаринцева на Таити
Женя Кот и Наталья Татаринцева свадьба на Таити

Про бажання мати дітей, та про те, чому досі з дружиною у Жені Кота не має дітей

Наташа: У мене усе моє життя – це спорт. Навантаження фізичне та психологічне, коли я була в Олімпійській збірній команді Україні, не могло не відбитися на моєму здоров’ї. Гімнастки зростають пізніше у плані гормональної системи. Зараз є відголоски минулого спорту, виступів та стресу від них. Це постійний адреналін, у мене були виступи кожні 3 дні. Моя гормональна система сказала «бувай». Я не можу не переживати через це, бо це є стан мій як жінки. У мене на сьогоднішній момент найвеличезніше бажання – стати мамою.

Женя: Я цю тему теж пропрацовую з психотерапевтом для себе як правильно до цього ставитись.

Євген Кот
Євген Кот

Про роботу з Тіною Кароль та травму через неї

Я мав досвід працювати у балеті Тіни Кароль у 19 рокiв. Рік у неї танцював. Був номер «Пупсик» і був там трюк, коли я пролітав через дівчат та мав приземлитися. Одного разу чи хлопці застрягли працювати з аудиторією – я бачу що стрибаю, але дівчат не зможу перестрибнути. Я летів вниз головою на руки. Летів на Тіну, Яну Заєць та Катю Кузьменко. І падаю прямо на руки… Мої зап’ястя одразу набрякли і на сцену далі я не вийшов.

Тина Кароль
Тина Кароль

Про смертельну хворобу старшого брата

Діма захворів на рак п1ять років тому. Це був рак крові ― лімфобластний лейкоз, Т-клітинний. Є В-клітинний, є Т-клітинний ― він страшніший. Йому було 30 років. Лікар сказав, що треба плазму прокапати і швидко лягати в лікарню. Поклали до лікарні, все максимально швидко робили, і його хвороба відступила на десятий день лікування.

Але для такого лікування є чіткий протокол ― десять курсів. Незважаючи на швидку ремісію, припиняти терапію не можна було. А витримати це лікування може лише приблизно половина пацієнтів. Коли ти лягаєш в таку лікарню і починаєш приймати такі ліки, то підписуєш документ, що кожна ампула може вбити тебе. Ми раділи в перший місяць, що він не лисів. А через місяць побачили, що волосся все ж випадає.

Йому погано вже було, ми його привезли до лікарні, йому дуже боляче було. Діму одразу повезли до реанімації, бо почали відмовляти нирки і він почав задихатися, погано бачив… Я дві чи три доби провів там, змінився з його дружиною, поїхав поспати. І мені через годину подзвонили і сказали, що в нього зупинилося серце.

Євген Кот
Євген Кот
Маша Єфросиніна та Євген Кот
Маша Єфросиніна та Євген Кот

Фото: прес-служба СТБ