MamaRika та Сергій Середа планують усиновити дитину

Ще до війни співачка MamaRika та її чоловік, актор та шоумен Сергій Середа планували усиновити дитину. Мабуть на це їх спонукало народження сина Давіда. Але пара спочатку хотіла народити ще одну дитину, а потім взяти маля з притулку. В інтерв’ю на YouTube-каналі «Слава+» MamaRika розповіла, що війна, мабуть, пришвидшить цей процес і вони усиновлять дитину набагато раніше.

«Ми нещодавно про це говорили із Сергієм. Можливо, саме зараз час для цього (усиновлення). Можливо, ми можемо реалізувати цю нашу мрію прямо зараз, тому що стільки діток залишилось без батьків. Але, я так розумію, не все так просто. Під час війни неможливо всиновлювати, але можна стати опікунами», - говорить MamaRika.

MamaRika та Сергій Середа із сином
MamaRika та Сергій Середа із сином Давідом

Ведучий уточнив – чи хочуть вони з Сергієм всиновити саме дитину, яка втратила батьків під час війни? На це співачка відповіла так:

«Я в будь-якому разі хочу допомогти як мінімум одній дитині і стати для неї мамою. Якщо хоча б одне життя миз Сергієм зможемо згладити своєю присутністю, зняти цей стрес і дати дитині майбутнє…

Впевнені, що будемо хорошими батьками. Ми будемо любити цю дитину дуже сильно, віддавати себе повністю. Ми ще не розуміємо, як це правильно можна зробити. Не має значення, яке в дитини минуле – ми все одно це зробимо. Будемо дивитися по ситуації: чи це дитинка, яка постраждала під час війни, чи це дитинка, яка знаходиться в притулку. Долі різні. Тут головне, що є такий намір, є така мета. Ми хочемо всиновити повністю – щоб це було наше дитя. Я би хотіла стати всесвітом для цієї дитини».

MamaRika із сином Давідом
MamaRika із сином Давідом

Нагадаємо, що 9 місяців тому MamaRika вперше стала мамою та народила сина Давіда.

Про усиновлення думають і Юрій Горбунов із Катериною Осадчою.

Фото: Інстаграм