Алан Бадоєв розповів про колишню дружину Жанну Бадоєву та дорослих дітей

Український режисер Алан Бадоєв розповів, які зараз у нього стосунки з колишньою дружиною, телеведучою Жанною Бадоєвою, а також про дорослих дітей у новому випуску  YouTube-проекту Дмитра Гордона

Алан Бадоєв прожив в офіційному шлюбі із дружиною Жанною одинадцять років. Розлучилась пара ще у 2012-му, але відтоді підтримують гарні стосунки. У пари є спільна дочка Лоліта, також у Жанни є старший син Борис, якого вона народила від першого чоловіка Ігоря Кураченко. Зараз вони всі разом проживають в Італії, тому бачиться Алан з дітьми і колишньою дружиною нечасто.

Алан Бадоєв
Алан Бадоєв

Алан Бадоєв на питання, чи і досі вони з колишньою дружиною найкращі друзі, відповів:

«Ми товаришуємо. Раніше я до них приїжджав на кожен Новий рік. А як мої діти будуть жити з новим чоловіком Жанни, якого я не знаю? Якщо ти народив дитину, ти за неї відповідальний. 
Ми давно не спілкувались як близькі друзі. Хоча вона мій найкращий друг на все життя, це точно. Тому що це мати моєї дитини, двох. Хоча Борис і не від мене, я його ростив з пелюшок, мені здається, він і на мене схожий. Борі я себе більше дав, ніж Лолі. Тому що я Борю і в школу відводив, і потім забирав, і зуби вчив чистити, і голитися. У нас з ним тісний зв’язок. 

А Лола, коли їй було 12, мене вже в сім’ї не було. Проте ми зараз з нею дуже близькі».

Жанна Бадоєва з донькою Лолітою
Жанна Бадоєва з донькою Лолітою

Алан Бадоєв розповів, чим займаються його дорослі діти:

«Дочка займається режисурою. Ми дуже ніжно з Жанною ставимося до дітей. Немає тиску на них. Син, коли закінчив школу, він мав довчитися у школі згідно їхнім законом, у 21 рік зібрав суму і сказав Жанні, я поїду подивлюсь Європу, відчую себе, потім зрозумію, чим буду займатися. Зараз у нього свій продакшн, він знімає рекламу, документальні фільми. Його перший фільм був про мистецтво в Італії, його показували в Мілані, він готується до викладання в італійському вузі. 

Дочка - нігілістка, у неї супер мій характер і супер Жанни. Коли вона злиться, чогось хоче - це точно я, коли у неї гарний настрій - це Жанна. Вона каже, що буде режисером. У неї гарний смак, я це бачу за всіма ознаками».

Жанна Бадоєва
Жанна Бадоєва з сином Борисом

Алан Бадоєв розповів про колишню дружину і чи говорив з Жанною Бадоєвою про війну.

«Жанна така людина, там, де її чоловік, там і вона. Якщо чоловік в Італії,  тоді вона стає італійкою. При цьому всьому залишається єврейською жінкою». 

На питання, чому Жанна Бадоєва і досі продовжує співпрацю з Росією – її програми виходять на російському каналі, Алан відповів: 

«Нічого не можу прокоментувати, з нею не було ще розмови. Мабуть, у мене не вистачає сил задати їй таке питання. Вона народилась в Латвії, половина родичів там, половина – в Ізраїлі. Вона в Україні жила, тому що тут жив її чоловік, у цьому суть. У будь-якому випадку для мене Жанна завжди свята жінка, тому що вона мати моєї дитини. А за її вибір життєвий, якщо вона мене запитає, я завжди з нею поговорю. Але, думаю, не захоче, але це її життя і без стуку туди я не заходжу». 

Алан Бадоєв
Алан Бадоєв