Алан Бадоєв про Ані Лорак: «От що там в неї в голові?»

В інтерв’ю на Youtube-каналі Раміни Есхакзай Алан Бадоєв не лише робить одкровенні зізнання журналісту, порушуючи теми, які давно хвилюють суспільство, але й відповідає на незручні питання особистого характеру: про складність роботи над документальною стрічкою «Довга Доба», про послання своїм дітям, звернення до Ані Лорак та заборгованість Асті, про власні розчарування та ставлення до «хороших руських», питання мови та анонс україномовних «Туманів» від Макса Барських, а також розставляє крапки над «і» в стосунках з колишньою дружиною.

Раміна Есхакзай та Алан Бадоєв
Раміна Есхакзай та Алан Бадоєв

Раміна Есхакзай згадала, що Алан Бадоєв у 2019-му був з небагатьох, хто в її інтерв’ю захищав Ані Лорак. Говорив, що в політиці вона слабка, але завдяки своїм пісням прославляла Україну. 

На що зараз режисер відповів так:

«Ані, я не знаю, хто там твої друзі, хто зараз біля тебе? Їх треба повбивати, бо вони щось не тебе тобі кажуть. І, мабуть, щось в тобі так змінилося. От що там в голові? Чому ти не розумієш, що це твоя країна? Хоча зараз, можливо, вона вже і не твоя. Ти не виправдала тих можливостей, котрі тобі надавалися, нічого людського. Тому, я забираю свої слова назад.  

Алан Бадоєв
Алан Бадоєв

Мабуть, я не настільки прониклива людина. Я в шоці від того, що не відчули люди, що треба зараз, не задля того, щоб виправдовуватись, не задля того, щоб спіймати цей хайп сповіді (це, до речі, одразу були видно, хто це зробив задля того, щоб від них відстали). А задля того, щоб допомогти, тому що ти хочеш,  щоб воно зупинилося. Ти бажаєш допомогти своєму народу, ти бажаєш змінити ту жахливу ситуацію, яка відбулася. Що тобі може заважати? Гроші, будинок, вілла… Я для себе Ані Лорак закрив. Але де те, заради чого усі пісні? На жаль, нема». 

Алан Бадоєв
Алан Бадоєв
Інтерв'ю Алана Бадоєва