Алан Бадоєв визнав свою помилку: «Я був один з тих, хто робив все, щоб розмазати між Україною та росією кордони»

«Я один з тих людей, який робив все, щоб розмазати між Україною та росією кордони»: Алан Бадоєв зробив ексклюзивну заяву про свою діяльність та розповів, як його змінила війна

Український режисер та продюсер Алан Бадоєв розповів, що 24 лютого змінило його світосприйняття, а одним з перших, хто повідомив йому, що почалась війна, був його підопічний Макс Барських.

«Для мене це був повний ступор. Я не міг уявити ніколи нічого подібного. Навіть коли десь по телебаченню щось казали – я зовсім від себе це відганяв. Я думав, що це за нісенітниця, такого ніколи не може статися. Десь о третій ранку я заснув, мене розбудили дзвінком, багато хто телефонував, потім подзвонив Макс Барських і каже «почалось, війна»», - зазначив Бадоєв у «Сніданку з 1+1».

Алан Бадоєв
Алан Бадоєв

Алан Бадоєв зізнається, що з усіх друзів та знайомих, яких він одразу покликав до себе, він був єдиними, хто був неготовим до цих подій. Побачивши усю метушню, яка відбувалась за вікном, режисер намагався абстрагуватися, навіть закрив вікна та увімкнув джаз, проте нічого не допомагало. Проте Макс Барських одразу зібрався з думками, почав телефонувати своїм близьким, організовувати виїзд родини з Херсону, коли усі інші були у ступорі.

Бадоєв каже, що в перший день повномасштабного вторгнення йому писало багато колег з росії, які пропонували приїхати до москви. Говорили, що треба «3-4 дні перечекати». За словами продюсера, коли він просив цих артистів звернутись до своєї аудиторії та назвати усе, як є, вони говорили, що «вони не Бетмени» та нічого змінити не можуть. Після цих слів режисер вирішив, що відтепер нічого спільного з ними не бажає мати.

Алан Бадоєв
Алан Бадоєв

Алан Бадоєв вважає, що ці події розставили усі крапки над «і». Ексклюзивно у «Сніданку з 1+1» режисер зробив сенсаційну заяву та сказав: він був одним з тих, хто своєю діяльність стирав кордони з росією. І сьогодні він розуміє безвідповідальність своїх дій.

«Я один з тих людей, який робив все, щоб розмазати між Україною та росією кордони. Це було несвідомо, у мене був місяць і я багато розмірковував. Розумію, що і я, і Макс, ми розмазували кордони між країнами нашою творчістю. Напевно, я був одним з тих, хто максимально демонстрував «дружбу народів» і допомагав створити загальну творчу подушку. І сьогодні я розумію, наскільки це жахливо і безвідповідально», - поділився продюсер.

Алан Бадоєв
Алан Бадоєв

По закінченню війни, Бадоєв вбачає здійснення 2 конкретних цілей від творчих людей: побудову невидимої культурної стіни та повернення дітям безтурботного життя.

«Необхідно вибудувати невидиму культурну стіну, яка має розповідати, наскільки ми інші. Наскільки у нас глибока у нас своя культура. Нам необхідно підняти увесь наш культурний фонд… щоб ніхто і ніколи не зміг сказати: «Ви такі самі, як і ми» або «А у вас немає своєї історії». Нам необхідно створити цей кордон. Друге – це діти. Я хочу повернути їм казку, я хочу повернути їм мрію про те, що їх дитинство недоторкане», - прокоментував режисер.

Яким буде український шоу-бізнес після війни, продюсер говорить, що кожний артист знайде для себе нові сенси та зрозуміє, що він хоче робити в  своїй новій країні, яка, за словами Бадоєва, після усіх подій стане іншою.

Фото: Інстаграм