Ведуча шоу «Танці з зірками» Іванна Онуфрійчук вийшла заміж за казахського мільйонера

11 листопада у ведучої голден-руму «Танців з зірками» Іванни Онуфрійчук відбулася офіційна церемонія укладання шлюбу з казахським бізнесменом на ім’я Алмаз.

Весілля закохані відіграли ще наприкінці лютого на Мальдівах, але офіційно і досі не були одружені. В червні молодята планували відсвяткувати друге весілля в Стамбулі, проте карантинні обмеження внесли свої корективи.

Роль конферансьє зіркової церемонії взяв на себе ведучий другого сезону шоу «Маскарад» та інфотейнмент-шоу «Твій день» Тімур Мірошниченко. Закохана пара дала обітниці в одному з сучасних приватних Рагсів Києва, білосніжна зала була прикрашена живими червоними квітами та світлом канделябрів, а після церемонії на вулиці щасливу пару чекав дощ із пелюсток троянд.

Весілля Іванни Онуфрійчук
Весілля Іванни Онуфрійчук
Іванна Онуфрійчук у весільній сукні
Іванна Онуфрійчук з чоловіком Алмазом на власному весіллі

«Це була одна з найзворушливіших церемоній, які я вів. З Казахстану на весілля прилетіло багато рідних та друзів Алмаза. Молодята хвилювалися, тому що для Іванни було дуже важливо, щоб все пройшло чуттєво та красиво, а головне - на її Батьківщині. Не можна не сказати і про сукню нареченої. Це був найдовший шлейф, який я тільки бачив у житті», - сказав ведучий весільної церемонії Тімур Мірошниченко.

Іванна Онуфрійчук
Іванна Онуфрійчук обрала собі весільну сукню з довжелезним шлейфом
Весільна сукня Іванни Онуфрійчук
Весільна сукня Іванни Онуфрійчук

Для події телеведуча обрала одразу 3 весільні сукні. Для першого образу, в якому наречена була зранку на фотосесії, та другого, у якому Іванна йшла під вінець, вона обрала сукні від українського бренду «Adamaris».

Сукню мрії для Іванни Онуфрійчук розробляли понад 6 місяців. Спеціально для події бренд створив ексклюзивне мереживо довжиною понад 35 метрів, а також змайстрував найдовший суцільно-кроєний шлейф.

Сукня Іванни Онуфрійчук була прикрашена 4 кілограмами справжнього кришталю. Також образ прикрашали 6 видів бісеру, загальною вагою понад 2 кілограми, 3000 цирконів у діамантовому огранювуванні та кілограм справжніх перлів.

Сукня Іванни Онуфрійчук
Весільна сукня Іванни Онуфрійчук
Весілля Іванни Онуфрійчук
Весілля Іванни Онуфрійчук
Весілля Іванни Онуфрійчук
Весілля Іванни Онуфрійчук
Іванна Онуфрійчук з чоловіком
Іванна Онуфрійчук із чоловіком Алмазом
Іванна Онуфрійчук з чоловіком
Іванна Онуфрійчук з чоловіком Алмазом

На весіллі Онуфрійчук та її чоловіка казахського мільйонера Алмаза співали Дан Балан та дует TamerlanAlena.

Також дивіться шикарні весілля дочки Білла Гейтса, співачки Гвен Стефані, акторки Лілі Коллінз.

Фото: прес-служба 1+1