DOROFEEVA, Вакарчук, Полякова та інші зірки на презентації «Голос країни-12»

«Голос країни – 12» на  1+1: у столиці відбулася презентація шоу

Вже 23 січня о 21:00 на телеканалі 1+1 відбудеться довгоочікувана прем’єра дванадцятого сезону головного музичного шоу «Голос країни». Напередодні старту у столичному ресторані на території НСК «Олімпійський» відбулася презентація, яка зібрала тренерів, учасників шоу, зірок шоу-бізнесу, топових блогерів та журналістів. Ведучим заходу став Юрій Горбунов, а зіркові наставники та учасники шоу запалювали сцену своїми неймовірними виступами.

DOROFEEVA, Вакарчук, Полякова
DOROFEEVA, Святослав Вакарчук, Оля Полякова

Окрасою презентації стали виступи зірок. Оля Полякова заспівала романс, а тренер-переможниця минулого сезону DOROFEEVA емоційно представила гостям свій хіт «Почему». Також не обійшлось і без учасників минулих сезонів, які після участі у шоу стали зірками українського шоу-бізнесу. Співачка Lida Lee запалила сцену хітом «On Fire», а співак Khayat презентував пісню під назвою «Ultra».

Полякова, Завадюк, Дорофєєва, Горбунов
Оля Полякова, Володимир Завадюк, Надя Дорофєєва, Юрій Горбунов
DOROFEEVA
DOROFEEVA

«Я пам’ятаю минулий рік, коли я їхала на перший знімальний день «Голосу країни», я так хвилювалася, тому що для мене це був справжній виклик. Хочу зробити комплімент Олі Поляковій, вона тримається дуже круто, і всіх заряджає своєю енергетикою. Ми іноді сперечаємось з нею у проєкті через хлопців, і навіть трішки посварилися з Потапом через це, але це ще більше розпалює дружню конкуренцію між нами», - сказала DOROFEEVA

Оля Полякова
Оля Полякова

«Коли я йшла на «Голос країни», то трошки хвилювалася. Не тому що важко обирати репертуар для учасників і працювати з ними, я хвилювалася, як все складеться, яка буде атмосфера. Можу сказати, що наш сезон – це радість, світло та музика», - сказала Оля Полякова.

Святослав Вакарчук
Святослав Вакарчук

«Я приїхав на презентацію з репетиції, на якій пробув 10 годин. В мене хороший настрій, бо всі учасники - це прекрасні, щирі, талановиті люди. За той час, коли я не був тренером у «Голосі країни», багато що змінилося в музиці. Приходить нове покоління музикантів і співаків, у яких трохи інший підхід. В якомусь сенсі я у них вчуся, в якомусь сенсі ми разом вчимося чомусь новому. Для мене "Голос країни" - це не тільки про мене як наставника. Мені цікаво, чим вони живуть, які у них ідеї, яку музику вони слухають, як відрізняються ті, хто тільки починають своє творче життя, від тих, хто давно це робить. В цьому сезоні хочеться ще більше душі, і цього я хочу всім вам побажати. Непростий зараз у нас час, але сподіваюся, що ми згуртуємося і проведемо цей рік і сезон разом. Переможуть всі, але головне, щоб перемогла Україна», - сказав Святослав Вакарчук.

 

Юрій Горбунов та Катерина Осадча
Юрій Горбунов та Катерина Осадча

На презентацію завітала велика кількість зірок, які фотографувалися на тематичній фотозоні, зокрема ведуча «Голосу країни» та «Світського життя» Катерина Осадча, ведучий «Твого дня» Тімур Мірошніченко з родиною, Володимир Рабчун, ведуча ТСН Соломія Вітвіцька із волонтеркою Уляною Пчолкіною, ведуча «ТСН: 10 вражаючих подій дня» Наталія Островська, ведучий «Твого дня» Костянтин Грубич з донькою, блогерки Аліна Шаманька, Маша Кондратенко та Даша Євтух, учасниця сезону та донька Костянтина Меладзе - Лія Меладзе, переможець «Танців з зірками» Артур Логай із партнеркою Анною Кареліною, Юрій Мєшков, MELOVIN, Nino, Ліза Русіна, LAUD, переможець «Голосу країни» та молодий татусь Роман Сасанчин.

Ведучі 1+1
Ведучі 1+1 Наталія Островська, Володимир Рабчун, Соломія Вітвіцька, Тімур Мірошниченко, Костянтин Грубич
Ліда Лі
Ліда Лі
Ліза Русіна та MELOVIN
Ліза Русіна та MELOVIN
Тімур Мірошниченко із сім'єю
Тімур Мірошниченко із дружиною Інною та дітьми Мією та Марко
Оля Полякова з донькою
Оля Полякова з донькою Марією
Соломія Вітвіцька та Уляна Пчолкіна
Соломія Вітвіцька та Уляна Пчолкіна
Ніно Басілая
Ніно Басілая
LAUD
LAUD
Володимир Рабчун
Володимир Рабчун
Руслан Квінта
Руслан Квінта
Наталія Островська
Наталія Островська
Юрій Горбунов
Юрій Горбунов
Даша Євтух
Даша Євтух
Костянтин Грубич з донькою Владою
Костянтин Грубич з донькою Владою
Роман Сасанчин
Роман Сасанчин
KHAYAT
KHAYAT

Також на сцену того вечора вийшов керівник Big Entertainment шоу Володимир Завадюк.

«Дякуємо всім, хто сьогодні завітав на нашу презентацію, дуже знаково, що вона відбувається саме на НСК «Олімпійський» - стадіон, який прагнуть зібрати усі велики зірки. Сподіваюсь, що учасники нашого шоу теж будуть колись збирати повні солд-аути саме тут. Для мене 12 сезон «Голосу країни» - це більше ніж робота, це ціле життя. Ми з командою більше 8 років працюємо над шоу «Голос країни», і якщо порахувати разом с «Голосом. Діти», то це вже наш 12 сезон. Для нас важлива думка телеглядачів, які хотіли бачити нові обличчя.

Цього року ми оновили тренерську панель, в 12 сезоні вона особлива. Окрім того, ми зробили експеримент і запустили кампанію під назвою «Агенти Голосу». Завдяки інстаграму люди у різних містах нашої країни шукали унікальні голоси та надсилали їх нам, тому що ми хотіли, щоб на цій сцені стояли справжні таланти з народу, які можливо не можуть або бояться відправити нам свою анкету. На телеглядачів цього року чекає багато сюрпризів. В шоу з’явиться додатковий приз та п’ята команда – про це ви зможете дізнатися у першому ефірі».

Юрій Горбунов та Володимир Завадюк
Юрій Горбунов та Володимир Завадюк

Фото: прес-служба 1+1