Холостяк-11 Михайло Заливако та Анна Богдан розійшлися

Головний герой реаліті «Холостяк-11» Михайло Заливако та його кохана дівчина, яку він образ саме на цьому проєкті, Анна Богдан розійшлися. Про це стало відомо із допису самої Богдан в Інстаграм. Дівчина вирішила розповісти правду про стосунки, тому що отримувала останнім часом багато запитань у соцмережі, куди подівся Міша?

«Дуже багато запитань ставлять мені: «Де дівся Міша?», «Чому немає Міші?, «Ви розійшлись?» і так далі…

Я дуже довго не могла знайти в собі сили, щоб сказати вам…. Інакше б посипалося ще більше питань, які мене просто розбили б ще більше.

На жаль, наші стосунки закінчилися, це моє остаточне рішення. Це рішення далось мені важко. Наше знайомство було найцікавішим, дуже класна історія яку я завжди пам'ятатиму.

Дякуємо, що весь цей час були з нами і хвилювались за нашу пару.

P.S Прошу вас не питати, що трапилось. Дайте мені можливість прожити у своїй тиші», - написала Анна Богдан в Інстаграм.

Остання спільна фотографія Анни та Михайла в Інстаграм була наприкінці березня. Сам Михайло поки що ніяк не прокоментував їх розлучення.

Анна Богдан
Анна Богдан

Нагадаємо, що 32-річний Михайло Заливако у фіналі (досить драматичному) обирав серед двох претенденток – Анни Богдан та Юлії «Зайки» Бельченко. Тоді більшість глядачів була впевнена, що Холостяк обере саме Юлію і дуже обурилася, коли своєю обраницею він зробив Анну Богдан, колишню дружину екс-голови Офісу Президента України Андрія Богдана.  

Михайло Заливако та Анна Богдан почали жити разом одразу після закінчення проекту. Їх стосунки тривали більше року, що досить рідко для учасників реаліті "Холостяк". Зазвичай пари або не складалися одразу, або після закінчення проєкту швидко розходилися.

Михайло Заливако та Анна Богдан
Михайло Заливако та Анна Богдан
Михайло Заливако та Анна Богдан
Останнє спільне фото Михайла Заливако та Анни Богдан

Нагадаємо, що з початком повномасштабної війни Росії з Україною розійшлися ще Надя Дорофєєва та Володимир Дантес, Дмитро Ступка та Поліна Логунова, Наталія Валевська з чоловіком-продюсером Володимиром Пригладєм.

Фото: Інстаграм