Дантес прокоментував розлучення з Дорофєєвою: «Я Надю люблю, але вже не кохаю»

Володимир Дантес та Надя Дорофєєва не так давно приголомшили своїх прихильників новиною про розлучення. Тому що для багатьох вони здавалися ідеальною парою, яка живе у любові та розумінні. Але насправді так вийшло, що кохання між Володею та Надею потрохи згасало, вони не хотіли рятувати шлюб, замість цього вирішили розійтись. В інтервью «Слава +» Володимир Дантес так прокоментував їхнє розлучення:

«Ті, хто розлучаються, знають – таке рішення не приймається в один день. Це триває місяць за місяцем. Круто, що ми про це розмовляли дуже багато. Розмовляли про те, як ми почуваємося один з одним, що змінилося між нами. Наприкінці січня ми вирішили з Надею, що розходимося. На початку лютого я переїхав у найману квартиру. Я готовий був залишити їй наш заміський будинок. Сказав: «Хочеш – забирай його собі!» Надя каже: «Мені не потрібні оці твої геройські вчинки. Ми будували його разом, значить, будемо його ділити порівну». Напевно, ніхто б з нас не захотів би лишатися у тому будинку.

Ми планували розповісти про те, що розходимось, 1 березня. Вибрали красиву дату, вирішили запросити друзів на таку вечірку і всім про це повідомити. Але все пішло не так, як ми планували».

Надя Дорофєєва та Володимир Дантес
Надя Дорофєєва та Володимир Дантес

Володимир Дантес зазначив, що їм з дружиною вдалося зберегти гарні стосунки – вони і досі рідні люди один для одного:

«Ми нормально спілкуємось і після того, як роз’їхались. Коли почалась війна, ми були поруч… вже через два тижні з’явилось дивне відчуття – ми разом, та водночас не разом, і війна, і стрес… Вся ця картинка не чесна. І тоді ми написали пост, що розлучаємось. Неможливо робити вигляд, що у нас все, як і раніше. Навіщо брехати людям?»

Володимир Дантес
Володимир Дантес

Також Володимир Дантес зізнався, що і досі любить Надю, але вже не кохає. Тобто, почуття до неї не як до коханої дівчини, але як до рідної людини.

«Якщо б хтось з нас і досі кохав, то, напевно, ми б захотіли ці стосунки зберегти. Але якщо ви любите один одного, поважаєте і не хочете насрати на стосунки довжиною у 10 років, то краще розійдіться. Або зробіть паузу. Треба жити життя. Не треба зациклюватися в моменті. Зараз ми побачили, як наше життя може змінюватися навіть не в годину, а в хвилину. Я Надю люблю, але вже не кохаю».

А чому досі Дантес з Дорофєєвою не розлучилися, Володимир відповів:

«Це точно не першорядна річ зараз, коли в країні війна! Ми про це з Надею не думаємо. Ця сторінка із штампом в паспорті на нас не тисне».

Слава +: Дантес

Фото: Інстаграм