Едгар Камінський зробив пластичну операцію відомій блогерці

Відома блогерка-мільйонниця Аліна Шаманська зробила собі ще одну пластичну операцію

Відомий пластичний хірург, екс-чоловік співачки Слави Камінської Едгар Камінський зробив пластичну операцію ще одній відомій дівчині. Його новою пацієнткою стала відома блогерка, дружина актора та учасника «Ліги сміху» Руслана Ханумака Аліна (Шаманська). Блогерка, не цураючись синців та шрамів після хейлопластики прийшла на прем’єру фільму «Спенсер» в один з київських кінотеатрів.

Аліна Шаманська
Аліна Шаманська

«Це перша моя поява на телебаченні після пластичної операції. Я зовсім цього не приховую. Мене запросили на прем’єру – я прийшла. Ну нічого, що є маленький шрамик. Я зробила хейлопластику. Перед походом у кіно я спитала у свого лікаря Едгара Камінського, чи можна мені посміхатися? Трошки він мені дозволив, але особливо не можна щось мімічно робити. Сьогодні лише третій день. А знімати шви мені будуть на сьомий день.

Хейлопластика – це коли збільшується верхня губа за рахунок зменшення кількості шкіри між носом і губою», - розповіла Аліна Шаманська (Ханумак).

Аліна Шаманська та Едгар Камінський
Аліна Шаманська та Едгар Камінський
Аліна Шаманська
Аліна Шаманська

Також блогерка розповіла, за якими критеріями вона обирала для себе пластичного хірурга. Виявляється, з Едгаром Камінським у неї «якась енергетична любов». Між цим Аліна зробила собі ще й плазмоліфтинг – це коли колють власну плазму у шкіру обличчя, голови і зону декольте. Тому в цілому все разом вийшло 127 тисяч гривень за пластичні процедури у клініці Камінського.

Але це не перша пластична операція Аліни – до цього дівчина вже робила собі ринопластику 10 років тому – змінювала форму носу, та блефаропластику (видалення під очима мішків). Також блефаропластику зробив і її чоловік – Руслан Ханумак. 

Аліна Шаманська та Руслан Ханумак
Аліна Шаманська та Руслан Ханумак

Читайте також про пластичні операції екс-дружини Едгара Камінського Слави. А також про пластику Аліни Гросу.

Фото: Інстаграм, стоп-кадр