Наталія Холоденко розповіла, коли повернеться в Україну

Наталія Холоденко розповіла, скільки коштують її приватні консультації психолога під час війни

Відома психологиня та тренерка особистісного зростання Наталія Холоденко у перші дні війни разом з двома дітьми виїхали за межі України. Зараз вона перебуває у Німеччині. Наталія аби не втрачати зв’язок зі своїми підписниками, час від часу спілкується в прямих ефірах в Інстаграм. Під час останнього Холоденко розповіла, що планує найближчий рік-два прожити у Німеччині.  

Психологиня дуже боїться за своє життя і життя своїх дітей і аби їх убезпечити, поки триває війна в Україні, повертатися до дому не хоче. До того ж її син Ларіон вже школяр. Наталія хоче аби він ходив у школу, а не займався вдома онлайн, як це було в Києві під час пандемії коронавіру. Так хлопчику буде корисніше засвоювати знання та бути серед однолітків.

Наталія Холоденко
Наталія Холоденко

«Ми жили у Німеччині то в одній квартирі, то в іншій. І мені зараз хочеться дати дітям якоїсь стабільності. Відчуття дому. Тому що мене весь час дочка запитує – мама, а коли ми повернемося додому? Мама, а чому ми тут? А нам тут добре? Діти спокійні, коли спокійна мати, а в Києві під час повітряних сирен я не зможу бути спокійною, а буду весь час панікувати», - сказала Холоденко.

Також Наталія Холоденко нагадала, що і зараз проводить свої онлайн-консультації як психологиня і як тренер особистісного зростання. Під час війни її ціни не змінилися – приватна консультація 250 євро, консультація по бізнесу – 500 євро.

Наталия Холоденко с дочкой Вивьен сидит на кровати
Наталія Холоденко з дочкою Вів'єн

Читайте про повернення під час війни Дмитра Монатіка в Київ та його перші враження.

А також про страхи Таяни повертатись під час війни до України.

Фото: Інстаграм