MONATIK розповів про повернення до Києва, дорослішання синів та благодійні концерти

Війна застала Дмитра Монатіка у відпустці з родиною у Барселоні. Там він одразу заступив на культурний фронт. Майже усі п’ять місяців артист без упину давав благодійні концерти в різних куточках світу, а зараз повернувся до України.

«Враховуючи, що у мене декілька років поспіль життя було у ритмі та русі – то ти наче повернувся додому з туру. Щоправда, Київ пустіший, ми їхали через Макарів, просто розривають серце навпіл від побачених розбитих будинків. Ти дивився це на екрані і боліло та болить, а коли ти бачиш це на власні очі – сльози просто рікою», - прокоментував співак у студії «Сніданку з 1+1».

Монатик сидит в студии
Дмитро Монатік разом з Єгором Гордєєвим та Нелею Шовкопляс у студії "Сніданку з 1+1"

Наразі до України MONATIK повернувся один. Його дружина Ірина та двоє синів – Платон та Данило залишились за кордоном. Говорить, що сумує за родиною, у будинку дуже порожньо та не вистачає дитячого сміху.

Проте навіть через відстань MONATIK не пропускає важливих моментів у житті синів, навіть таких, як випадіння молочних зубів.

«Ми весь час на відео. Нещодавно Дані по відеозв’язку вирвали другий молочний зуб. Перший встиг я вирвати, а другий вже робила дружина. Телефонує мені такий беззубік, зубна фея також прилітала. А малий Платон весь час каже: «Ну вирвіть мені теж зуб. Чому тільки до Дані прилітає зубна фея?». Кажемо йому, щоб він не поспішав так дорослішати. Але він завжди засмучується, що у Дані випадає зуб, а у нього ні», - поділився MONATIK.

Сини Монатіка
Сини Діми Монатіка Данило та Платон

Щодо повернення родини до України, то співак говорить, що вони весь час в емоційній ямі та не знають, чого очікувати завтра. Наразі родина просто живе сьогоднішнім днем, як і більшість українців.
 
За час свого повернення до України співак вже встиг дати великий концерт у метро на станції «Майдан Незалежності», який згодом покажуть у єдиному «Марафоні новин». За словами співака, він побачив необхідність у цьому концерті для людей, це була їхня можливість трохи відволіктись від навколишніх подій.

«Для мене це був дуже довгоочікуваний концерт. Виявилось, що і для людей теж. Там були військові, їхні сім’ї, волонтери, медики, я ще запросив друзів. Ми дійсно трішки відволіклись. І поплакали, і посміялись, пораділи та потанцювали. Знаєте, танцюємо від болю і він трішечки згасає», - зазначив Діма Монатік.

MONATIK
MONATIK дав концерт у метро на київський станції "Майдан Незалежності"

На концерті співак виконував як і старі хіти, так і пісні з нового альбому ART оборона. Обкладинку до альбому співак намалював разом із старшим сином Данею. Говорить, що після повномасштабного вторгнення він свої думки записував у скетчбук, адже йому було важко прийняти повномасштабне вторгнення російських військ.

«Чесно, я, мабуть, був останнім, хто у це вірив. Коли у тебе все перевертається, все руйнується зсередини – ти просто не знаєш, що робити. От ми зараз за кордоном, а куди повернутись? А чи буде наша будівля ціла? Чи буде де жити? Що робити далі?

Але ти розумієш, що потрібно бути корисним, хоча б емоційно.

Я почав писати у  цей блокнот моменти, потім перетворювати їх у вірші, у музику…  Інструментів не було, я придбав дитячий синтезатор і на ньому почав писати. Воно все лилось, бо це правда», - каже Монатік.

MONATIK
MONATIK зі своєю командою музикантів