TAYANNA про те, чому не повертається в Україну: «Я не герой, мені страшно під бомбами бути»

TAYANNA, яка нещодавно презентувала нову пісню «Гори» - першу, після розриву із своїм продюсером Аланом Бадоєвим, дала інтерв’ю порталу МУЗВАР, в якому розповіла, чому не повертається в Україну, про колег-артистів, які залишаються і працюють в країні, про рідного брата, який останні роки робив кар’єру в Москві та бажання вийти заміж.

TAYANNA розповіла, що через сина не повертається в Україну, адже навіть коли вона на декілька днів їздила до Києва, Даніель благав її цього не робити.

TAYANNA
TAYANNA

«Деякі артисти вони, звісно, серед народу. І більшість з них – це ті артисти, у яких немає дітей, у яких немає сімей. Яким немає за що боятися і яким немає чого втрачати, образно кажучи, зараз.

Просто це ті люди, які тимчасово в такій ситуації і вони можуть собі це дозволити. Я побула в Києві два дні, хотіла залишитись там на більше. Тим паче, що мій син якраз у Польщі був у бабусі, я його туди відвезла. Але коли я посадила сина на потяг з бабусею і побачила ці сльози, він плаче і просить: «Мамо, не їдь до Києва, благаю. Якщо ти помреш – я теж помру».

Як я можу пережити ці сльози і бити себе в груди, казати, що я Анна Кареніна і біжу зараз в Київ, буду під бомбами там сидіти і співати. Коли в мене є дитина і сім’я. Так, мені страшно під бомбами бути, я не герой», - прокоментувала TAYANNA.

Син Таяни Даніель
Син Таяни Даніель

Також виконавиця прокоментувала творчу діяльність свого рідного брата – Міші Марвіна.

За словами TAYANNA, Міша одразу після повномасштабного вторгнення виїхав з Москви, де активно робив кар’єру та розірвав контракт з лейблом Blackstar.

З ним співак працював багато років. Через припинення співпраці брат був змушений змінити сценічне ім’я.

Чи планує він повернутись в Україну та почати свою творчість на Батьківщині, TAYANNA відповіла:

«Якщо він буде готовий, то він все сам скаже. Це мій рідний брат. Я не читаю коментарі, для мене родина – це найсвятіше. Вважаю, що кожна людина відповідає за себе. З першого дня війни він не в Москві. І не працює з Blackstar абсолютно. І змінив ім’я, так, воно у нього нове (Міша М – ред.) Пісні антивоєнні, якщо ви про це, що пісні російською, то повернемось до наших, 80% з яких співають всі російською мовою. Про що ми будемо зараз говорити? У нас народні артисти України співають російською мовою, яким Президент дає звання Народних та Заслужених артистів. Більшість з них співають російською мовою».

TAYANNA
TAYANNA

Наразі, окрім перемоги України та якнайшвидшого закінчення війни, співачка мріє і про особисте щастя. Говорить, що завжди робить дошку візуалізації, а зараз, як ніколи, бажає вийти заміж та створити міцну родину.

«Знаєте, у мене зараз такий цікавий душевний стан. На сьогодні найбільша мрія стосується особистого життя. Вийти заміж, створити сім’ю міцну. І знати, що в тебе є людина, з якою можна прожити і війну. Чоловіка, який буде підтримувати та буде опорою. І напевно тоді з’являться сили творити самій і наповнюватись. Тому що в цій нестабільній ситуації дуже важко про щось мріяти. Знаєте, стільки було мрій до війни, море, океани. Ціла дошка, а зараз не знаю», - зі сльозами на очах прокоментувала співачка.

TAYANNA про виступ з Хосе Каррерасом, розрив з Бадоєвим та мрію вийти заміж

Чи знали ви, що її колишній чоловік зараз живе з Ані Лорак?

Фото: Інстаграм

Tags