TAYANNA розповіла, що закохана, але у стосунках з обранцем не впевнена

Співачка TAYANNA не розповідає подробиці особистого життя. Єдине, про що вона ділиться залюбки – про єдиного 9-річного сина Даніеля, якого народила від молодшого на 8 років від себе саунд-продюсера Єгора Глеба. Батько її дитини вже давно живе у Москві і з ними спілкується дуже рідко. Тому Тетяна Решетняк (так справжнє ім’я артистки) виховує сина одна.

«Важко будувати стосунки з чоловіком, коли у тебе дитина. Я для себе прийняла таке рішення – як буде, так і буде. Моя константа – це моя сім’я. Я і моя дитина. А чоловік, який приходить, він або приймає це, або ні», - розповідає TAYANNA.

TAYANNA
TAYANNA

Останні півроку Таянна має стосунки з таємничим чоловіком на ім’я Олександр. Разом вони відпочивали навесні на Балі. Але наскільки серйозні ці стосунки, сказати важко – співачка не розповідає подробиць.

«Я втомилася боротися і комусь щось доводити. Я розслабилася і в потоці. Можу сказати, що закохана зараз. Але сказати про те, що я перебуваю в гармонії, я впевнена в завтрашньому дні і що буде все стабільно і класно – так я сказати не можу», - відповіла TAYANNA.

TAYANNA
TAYANNA

Також читайте, про колишніх чоловіків Таянни, та чому у минулому році вона розсталася із бойфрендом.

Фото: Інстаграм

Tags