Позитив зізнався, чому Даша Астаф'єва не пройшла кастинг до групи Время и Стекло

Позитив зараз є сольним артистом. Нещодавно він розірвав контракт із Потапом та Іриною Горовою та їх продюсерським центром Mozgi Entertainment. Його перша пісня як «вільного» артиста вийшла у колаборіцї з Мішель Андраде та Аліною Паш.

В інтерв’ю МУЗВАР Позитив трохи поностальгував та пригадав, як створювали вже майже 11 років тому популярний дует «Время и Стекло». Музикант зізнався, що спочатку планувалось, що у гурті буде три учасники – хлопець та дві дівчинки. І тоді на кастинг прийшло багато дівчат, які наразі є відомими особистостями.

Позитив
Позитив

«Ми зробили тоді великий кастинг по університетах. Десь за три місяці нам на e-mail прийшло близько 2 тисяч заявок, які ми дійсно переглянули. До того, як ми обрали Надю, на кастинги приходили й інші артистки, і вони вже були популярними на той час. Це було від співачки Лавіки до Даші Астаф’євої (на той момент Даша була у гурті NIKITA – ред.).

З Надею ми познайомились на «Чорноморських іграх», коли ще був гурт New'Z'cool і тоді вже хотіли її взяти третьою у гурт. І через декілька років майже так і сталось», - зазначив Позитив.

POSITIFF інтерв'ю

Щодо музичного звучання дуету, то співак ще раз нагадав, що «Время и Стекло» доволі довго шукали свій формат. Позитив зізнається – допомогла дуетові у цьому музика Івана Дорна.

«Дуже сильно посприяв для нашого формату Ваня Дорн. Саме він зробив перші пісні, які були хаус музикою. У нас (в Україні – ред.) завжди був рок, поп-рок, попса, схожа навіть на російську, і він дійсно змінив напрямок українських артистів, саме після цього і з’явились «Время и Стекло», - прокоментував Позитив.