Позитив та Мішель Андраде розірвали продюсерські контракти з Потапом та компанією Mozgi

Позитив та Мішель Андраде вже не є продюсерськими проектами компанії Потапа Mozgi

Потап разом із своєю колишньою дружиною Іриною Горовою у 2010-му році заснували продюсерський центр Mozgi Entertainment. У різні роки вони працювали із групою «Время и Стекло», MOZGI, дуетом Потап і Настя, співачками Мішель Андраде, Надею Дорофєєвою, INGRET.

Нещодавно Мішель Андраде та Позитив заявили, що зараз вони є самостійними артистами, а не артистами компанії Mozgi Entertainment

«Я вже не є продюсерським проєктом компаніі Mozgi. Ми  продовжуємо підтримувати один одного, але на інших умовах. Я є самостійна артистка, приймаю сама рішення. Але якщо потрібна якась допомога, звичайно, Mozgi підтримують мене», - розповіла Мішель Андраде під час розмови YouTube-шоу Слава+.

Позитив та Мішель Андраде
Позитив та Мішель Андраде

Також Мішель Андраде зазначила, що «Mozgi себе переформатували – вони вже не є продюсерським центром, а відкритим лейблом. Вони готові надавати послуги різним артистам».

«Ми з Мішель самі собі продюсери. Але ми продовжуємо працювати з Mozgi Entertainment відкрито як з лейблом, який надає окремі послуги», - сказав Позитив в інтерв’ю «Зірковому шляху».