YakTak про кохану дівчину: «Вона старша за мене. Я комплексував та боявся осуду людей»

Незважаючи на свій молодий вік, серце 18-річного співака YakTak (справжнє ім’я Ярослав Карпук) вже давно зайнято. Проте він не хоче ставати одним із тих артистів, які генерують новини для ЗМІ виключно завдяки своєму особистому життю. Але дещо розповів про свою кохану дівчину Алісу, в яку закоханий ще зі школи. 

«Знайомі з самого дитинства. Ми з одного селища. Наші батьки давно знайомі. Я знав, що є така дівчина Аліса, але на той момент вона мені не дуже подобалась, як і я їй. Бо я співав, а вона вважала, що я спіймав зіркову хворобу. Але було, зізнаюся. А потім був один момент, це була шкільна дискотека і я крутив з хлопцями, був місцевим діджеєм. І відтоді ми разом», — поділився YakTak у програмі «Неймовірна правда про зірок» на СТБ.

YakTak танцює з дівчиною
YakTak з коханою дівчиною Алісою

Співак вважає, що висвітлення його особистих стосунків не є чимось цікавим. YakTak зазначає, що у світлі постійних розлучень та скандальних розводів відомих зірок, показувати свої стосунки як ідеальні або піддавати їх громадському обговоренню — це лише створення картинки для преси.

«Я сьогодні й так багато розповів про своє особисте. Я не та людина, яка любить висвітлювати стосунки. У мене є декілька спільних фото з Алісою у соцмережах, але на тому все. Я не хочу, щоб це було предметом обговорення», — наголосив артист.

YakTak з коханою дівчиною Алісою
YakTak з коханою дівчиною Алісою

Його кохана дівчина Аліса є частиною команди співака, а також його особистим радником. У пари є невелика різниця у віці — Аліса старша від Ярослава на два роки. «Перший час у мене це викликало дискомфорт, я боявся осуду людей. А потім подумав — байдуже», - розповів YakTak.

YakTak
YakTak з дівчиною Алісою

Ще одним важливим моментом в інтерв’ю є відверте зізнання YakTak, щодо “свого” місця у світі шоубізнес. Кожен артист має свої власні уявлення про те, що означає бути в центрі уваги. Деякі віддають перевагу шумним подіям та тусовкам, тоді як інші відчувають себе більш комфортно в тіні, віддаючи перевагу мистецькій самореалізації.

«Я себе не відчуваю у шоубізнес. Я думаю, що мене «серйозні люди» з музичної індустрії не сприймають як артиста. І я від цього не страждаю, мені прекрасно. В мене своє коло спілкування. Я і не хочу бути якимось шоуменом», — зізнається артист.

YakTak сидить на підлозі
YakTak

Фото: Інстаграм

Tags