1 місце в трендах українського YouTube та мільйонні перегляди: пісня YAKTAK та KOLA «Порічка»

Два тижні тому молодий виконавець YAKTAK разом зі співачкою KOLA презентували танцювальну пісню «Порічка». Всього за два тижні її подивилося вже більше півтора мільйони людей.

Ба більше - цей запальний трек "Порічка" зараз на першому місці в трендах українського YouTube! 

І KOLA і YAKTAK віддають перевагу сумним ліричним пісням, тому «Порічка» - особлива. Це перша пісня в репертуарі кожного з них, яка має такий легкий, теплий та літній характер. Вона про зворушливе, радісне та приємне кохання, де люди щасливі разом і радіють, як діти. 

KOLA та YAKTAK
KOLA та YAKTAK

«У нас з Яриком дуже схожий вайб – він, так само як і я, відчуває відповідальність перед своїми слухачами, бо кожна пісня є думками артиста, і коли вони класні, щирі, красиві, такі, за якими можна йти вперед, – мені такий підхід дуже імпонує», – прокоментувала KOLA дует з YAKTAK.

Зараз пісня YAKTAK та KOLA «Порічка» залишила позаду в музичних трендах YouTube інший зірковий дует – Злати Огнєвич та Shumei «Буревіями», а також танцювальний хіт Мюслі UA feat Матвій Брус «Скоро буде Пасха». 

YAKTAK та KOLA «Порічка»
YAKTAK та KOLA «Порічка» - на 1-му місці YouTube
YAKTAK x KOLA - Порічка

YAKTAK, справжнє ім'я - Ярослав Карпук.

Молодий український співак та автор пісень, який вразив українську музичну сцену своїм неповторним стилем та яскравими хітами. Він став єдиним виконавцем, у якого одразу 3 пісні поселились в українських чартах Apple Music,  Spotify та YouTube Music.

Востаннє така ситуація траплялась з гуртом KALUSH після перемоги на Євробаченні. 

Нагадаємо, що на даний момент пісня “Погляд” набрала 12 мільйонів переглядів на YouTube, а пісня “Чекає вдома” - 10 мільйонів.

YAKTAK
YAKTAK

Також YAKTAK займає перше місце найпопулярніших виконавців YouTube music.

Співак почав свій творчий шлях всього рік назад і такий успіх Ярослав здобув завдяки своєму таланту та вмінню створювати музику, яка знаходить відгук в серцях мільйонів слухачів. 

Цей неймовірний результат дає зрозуміти, що хлопець один з найбільш обіцяючих та перспективних молодих виконавців в Україні і його музика має великий потенціал на українській музичній сцені.

YAKTAK
YAKTAK займає перше місце найпопулярніших виконавців YouTube music.

Фото: пресслужба

Tags