YAKTAK №1 за версією Spotify: що ми не знаємо про цього виконавця

Spotify підбив підсумки 2023 року і назвав YAKTAK найпопулярнішим українським виконавцем. Що відомо про талановитого ліричного хітмейкера?

- Справжнє ім’я співака YAKTAK – Ярослав Карпук. Народився він у смт Стара Вижівка (Волинська область). З самого дитинства брав участь у різноманітних вокальних конкурсах і фестивалях.

- Проєкт YAKTAK був запущений у лютому 2022-го, але за цей короткий проміжок часу Ярослав випустив дуетні композиції із популярними артистами: Jerry Heil, MamaRika, KOLA, тощо, які в сумі набрали більше 100 млн переглядів на YouTube.

- В цьому році співак став переможцем премії Muzvar Awards в номінації "Найкращі нові імена поп-музики”.

- Ярослав з дитинства мріяв про Євробачення і зараз виконавець потрапив до списку фіналістів Нацвідбору на Євробачення 2024.                                  

“Завжди як малим дивився Євробачення - уявляв себе там. Мріяв про те, що колись гідно та сильно представлю Україну. Зроблю все можливе, щоб виступити круто”, – прокоментував YAKTAK.

YAKTAK
YAKTAK

Бліц

1. Яка своя пісня подобається найбільше?
Нема такої, в кожну вкладений особливий сенс і особливі емоції. Зараз мабуть можу порекомендувати послухати мій новий трек "Батькам", адже він нагадує про те, що треба не забувати дзвонити найріднішим. 
YAKTAK - Батькам


2. Найяскравіший спогад пов'язаний з концертом?
Дуже багато таких моментів. Але, мабуть, є одна ситуація, яка перша приходить в голову. У нас завжди дуже гаряче, шалена атмосфера і тому на кожному концерті я поливаю людей зі сцени водою. Один раз жінка з залу теж вирішила полити людей своєю водою і так сталось, що цю воду вона вилила на наших звукачів і всю нашу техніку. Я це зрозумів по тому, що зупинилась музика. Через пару хвилин звукачі відновили звук, я заспівав ще декілька пісень, але це було дуже стресово. 

3. Опиши себе трьома словами.   
Веселий, енергійний, творчий.

4. Яке твоє головне досягнення 2023 року?
Мій ріст у музичній сфері. Бути співаком №1 за версією Spotify - це моє величезне досягнення. Далі - більше!

5. Яка головна ціль на 2024?
Розвиватись, рости, але головне - гідно представити Україну на Євробаченні-2024.

YAKTAK
YAKTAK
YAKTAK №1 за версією Spotify
YAKTAK №1 за версією Spotify
Tags