«Я люблю свою Тіну й досі»: Тарас Цимбалюк не готовий до нових стосунків

В інтервʼю «Життя відомих людей» актор Тарас Цимбалюк зізнався, що й досі кохає свою колишню дружину.

Тарас Цимбалюк, український актор, зірка «Спіймати Кайдаша» та «Танців з зірками» ексклюзивно поділився з інфотейнмент шоу ЖВЛ про розлучення та роботу.

У липні 2022 року Тарас з дружиною Тіною, мали святкувати річницю весілля, однак в червні оголосили про розлучення. Що саме стало причиною, називати не хоче. Каже: «З поваги до Тіни»:
 
«Це все неприємно, важко. Просто повинен пройти час. Ніяких ключів до цього немає, щоб це все різко вимкнулося».

Тарас Цимбалюк з дружиною
Тарас Цимбалюк з колишньою дружиною

До нових стосунків Тарас не готовий. Ба більше, ЖВЛ зізнався, що все ще має почуття до дружини, з якою офіційно не розлучився:

«Я люблю свою Тіну ще й досі. Мені не потрібні нові стосунки зараз. Чесно скажу, що просто, мабуть, нам треба час, щоб ми одне одного взагалі не бачили», — поділився актор.

Тарас Цымбалюк и Тина Антоненко
Тарас Цимбалюк і Тіна Антоненко

Тарас Цимбалюк розповів ЖВЛ, що перші місяці війни разом із дружиною перебував у рідному місті актора Корсунь-Шевченківському. Згодом вони повернулися в Київ. Та перші тижні тих подій згадують із жахом, бо рідні Тіни були у Маріуполі:
 
«Не було кілька тижнів зв’язку. Тіна дуже переживала, звичайно, я навіть не можу зрозуміти, наскільки вона переживала. Вони страшно вибиралися на свій страх і ризик. Мама з бабусею сіли в машину, по мінах, по всьому. Розуміли, що вже тягнути немає куди», — розповів Тарас.

Тарас Цимбалюк
Тарас Цимбалюк

До великої війни графік Тараса був розписаний на два роки вперед, а тепер він — безробітній. Актор сподівається, що український кінематограф відновиться, будуть нові ролі та проєкти. Та головне: без російських акторів.
 
«Я з 14 року знімався з москалями аж бігом, і якось я до цього звик. Ми разом бухали, висіли, ми були друзями! Хтось, у когось хрестив дітей. Ну, а як по-іншому, коли люди тут живуть десятиріччями? Звичайно, тепер мені соромно. Я б зараз не знімався в кліпі “Ленінград” і у серіалі “Останній Яничар”. В мене була головна роль. Я б цього зараз не допускав».  
 
Тарас розчарований колегами, яких він вважав своїми друзями, бо ті замовчують війну в Україні.

Тарас Цимбалюк інтерв'ю про особисте

Раніше Тарас Цимбалюк казав, що готовий стати новим Холостяком.

Фото: Інстаграм