Тарас Цимбалюк розійшовся з дружиною

Український актор, зірка серіалів «Кріпосна» та «Спіймати Кайдаша» Тарас Цимбалюк розійшовся з дружиною, візажисткою Тіною Антоненко. Про це він сам повідомив в Інстаграм сторіс. Пара була разом чотири роки.

«Ми з Тіною більше не пара. Навіть після прекрасних чотирьох років разом так буває: щоб продовжити лишатись щасливими , мусимо обирати окремі дороги. Безмежно вдячний за цей час. Життя продовжується», - написав Цимбалюк в Інстаграм.

Тарас Цимбалюк з дружиною
Тарас Цимбалюк розійшовся з дружиною
Тарас Цимбалюк з дружиною Тіною Антоненко йде по вулиці
Тарас Цимбалюк з дружиною Тіною Антоненко. Це фото актор запостив в Інстаграм 10 травня і підписав: "Фото з минулого життя"

Тарас та Тіна познайомилися на зйомках кліпа Діми Монатіка.То було кохання з першого погляду. Пропозицію руки та серця Цибалюк зробив коханій дівчині у прямому ефірі в одній з програм «Танці з зірками». Тоді Тарас брав участь у проєкті як танцюрист, тож став на коліно перед Тіною на танцювальному паркеті.

У липні минулого року пара зіграла красиве весілля у Карпатах, у Славському. Тоді актор писав, що «цим вчинком він буде пишатися все життя та що Тіна зробила його найщасливішою людиною у світі».

Тарас Цимбалюк сидить з дружиною
Тарас Цимбалюк з дружиною
Тарас Цимбалюк
Тарас Цимбалюк

Фото: Інстаграм