Володимир Остапчук про свою нову дівчину: «Я у неї був перший чоловік»

38-річний ведучий та шоумен Володимир Остапчук вперше розповів про стосунки зі своєю новою коханою дівчиною Катериною Полтавською у YouTube-шоу «Мекнув – питайте». Тривалий час Остапчук не коментував своє особисте життя – ні нещодавнє розлучення з другою дружиною Христиною Горняк, ні роман з 22-річною Катериною. Але нове ютуб шоу, яке створив саме Остапчук, побудоване саме на відвертих відповідях на питання від підписників у соцмережах та глядачів у залі. 

Так, Володимир Остапчук привселюдно зізнався, що він був першим чоловіком у Катерини Полтавської.

«Каже – у мене до тебе серйозна розмова: я незаймана. У мене ніколи до тебе не було хлопця», — розповів свою розмову із дівчиною Остапчук. Та й додав, що навіть перший поцілунок у Катерини теж трапився саме з Володимиром. 

Володимир Остапчук та Катерина Полтавська
Володимир Остапчук та Катерина Полтавська

«Десь на другий тиждень стосунків дізнався, що я в неї буду перший чоловік. І після того вона сказала: «І я цілувалася з тобою, до речі, з першим». Я кажу: «Тобі 22». Вона: «Я просто ні з ким взагалі не була в стосунках», — говорить Остапчук. 
На початку роману шоумен навіть переймався через велику різницю у віці – 16 років: чи не будуть їх стосунки схожі на стосунки батька і доньки? Але згодом зрозумів, що Катя – вже досить зріла людина.

«Я перший місяць-півтора тупо парився: я старший, я боявся, що це буде донька-батько, що це будуть такі психологічні стосунки. А потім зрозумів, що вона в 22 доросла зріла людина і набагато розумніша, ніж більшість жінок, яких я знав у своєму житті», — констатував Остапчук.

Також ведучий зізнався, коли у нього трапився перший секс - у 17 років, у бібліотеці. 

Володимир Остапчук
Володимир Остапчук
РІЗНИЦЯ У ВІЦІ В СТОСУНКАХ | Остапчук, Клопотенко, Анатоліч | Мекнув — питайте

Також Клопотенко і Остапчук розповіли раніше, що обоє мали стосунки з однією і тією ж дівчиною.