Володимир Остапчук та Євген Клопотенко розповіли про роман з однією дівчиною

На СТБ відбулась прем’єра кулінарного проєкту «Пекельні борошна з Євгеном Клопотенком». Гостем першого випуску став телеведучий Володимир Остапчук. Разом Євген та Володимир приготували дві автентичні українські страви, а також відверто поспілкувались про особисте життя, волонтерство та кулінарію. 

Кухня – особливе місце для українців. Крім приготування улюблених страв, саме там завжди відбуваються найщиріші та найвідвертіші розмови. Так, під час зйомок на кухні проєкту «Пекельні борошна з Євгеном Клопотенком», Володимир Остапчук розкрив багато цікавих подробиць свого життя. 

Євген Клопотенко та Володимир Остапчук
Євген Клопотенко та Володимир Остапчук у шоу "Пекельні борошна"

Обговорюючи гастрономічні вподобання Володимира, Євген поцікавився, чи всі обраниці Остапчука добре готували, а також розповів історію, яка їх об’єднує…

«Є одна історія. Ти її знаєш, чи, можливо, не знаєш… У нас була з тобою спільна дівчина. Дівчина, з якою ти зустрічався колись, і я з нею також зустрічався. Уявляєш? Ми не будемо про це говорити, бо ми це не погодили, але просто щоб ти знав, що ми з тобою набагато ближчі, ніж ти можеш собі уявити», - прокоментував Євген Клоптенко.

Ведучий заінтригував, що перша літера ім’я дівчини «К».

«Якщо є правило п’яти рукостискань, то яке тут правило працює», - поцікавився Володимир. «Ми майже з тобою цілувались, щоб ти просто розумів», - з посмішкою зауважив Євген. 

Євген Клопотенко та Володимир Остапчук
Євген Клопотенко та Володимир Остапчук у шоу "Пекельні борошна"

Також Володимир Остапчук розповів про спілкування з дітьми та колишньою дружиною:

«Лєна зараз в Канаді. Вони виїхали в березні 2022. Через те, що ми всі – резиденти Канади, у нас є посвідка на проживання там. Ще ми там довий час жили, тому є якась соціалізація. І та сама школа, в яку Емілія колись ходила. А малий взагалі там народився. У нас були благодійні концерти в Канаді, кілька разів з ними зустрічався вживу, це було в кінці серпня 2022-го.

Переписуємось з дітками, спілкуємось. Нормалізувалися стосунки більш-менш з Оленою. І є речі, за які мені соромно, скажімо так, які я казав публічно. Тому життя є життя». 

Пекельні борошна з Євгеном Клопотенком. Выпуск 1 | Владимир Остапчук

Окрім того Володимир розповів, що після повномасштабного вторгнення 1,5 місяці волонтерив в поліції, їздив з патрульними екіпажами на виклики, пізніше став амбасадором благодійної ініціативи «Добробат» та частиною «Культурного десанту», разом з якими бере участь у благодійних концертах, їздить з волонтерами на деокуповані території тощо. 

Про те, чому Володимир рік пропрацював викладачем англійської, які страви полюбляє готувати та які хобі відкрив для себе, - дивіться в першому випуску.

Фото: пресслужба СТБ