Христина Остапчук розповіла, хто винний у їхньому розлученні з Володимиром Остапчуком

У жовтні 2022 року спільноту шокувала новина про розлучення зіркової пари Володимира та Христини Остапчуків, але ні він, ні вона не давали коментарів з цього приводу. В інтерв’ю ЖВЛ Христина Горняк (так її дівоче прізвище) зізналась, що зміни у житті далися їй непросто. Аби якомога більше відволікатися після розлучення з Володимиром Остапчуком, жінка вирішила жити на дві країни. Маршрут Київ - Відень вона знає напам’ять, і саме ця дорога та нові місця допомогли загоїти рани на серці. 

Христина Остапчук
Христина Остапчук

Христина Остапчук розповіла, яких принципів дотримується після розлучення та кого вважає винним у їхньому розлученні.

“Стосунки – це робота двох, це взаємодія двох, тому інколи нам здається, що ми винні або хтось винен, а я вважаю, що завжди винні двоє. Краще інколи парі розійтись, якщо ви руйнуєте один одного, ніж боятись, що скажуть. Я би хотіла, щоб в будь-якому випадку дівчата обирали себе і продовжували жити, а не вважали, що їхнє життя має цінність тільки у РАЦСі, коли вони одружились”, - каже екс-дружина Остапчука Христина. 

Христина каже, що кожного дня в неї питають, чи радіє вона новим стосункам свого екс-чоловіка Володимира Остапчука. 

“Кожен день в інстаграмі мене питали, чи ви раді за… Я всім своїм колишнім бажаю реально класного життя. Як це кажуть, “не поминайте лихом”, будьте щасливі. Тому він не виключення”, - каже Христина. 

Кристина и Владимир Остапчук
Христина і Володимир Остапчук

Христина Остапчук каже, що попри усі життєві складнощі вона не розчарувалася у коханні, але наразі будувати стосунки не планує.

“Метелики в животі є. В мене є один залицяльник, але мені здається, що він якийсь маніяк. Дзвонить, пише: “поїдемо, купимо тобі все.” Я кажу: не купиш, ти мені не подобаєшся, вибач, будемо друзями. Зараз я не готова до стосунків, не хочу. Але я взагалі дуже легко закохуюсь. І мрію відгуляти ще одне весілля. Я дуже хочу зустріти справжнє кохання, щоб в нас був дім залитий сонцем, багато гостей, сміх дітей та декілька собак”, - каже жінка.  

Христина Остапчук
Христина Остапчук

До того ж, Христина розповіла, що прикладом справжнього кохання для неї стала історія її мами, яка після розлучення з батьком вдруге вийшла заміж та щаслива у шлюбі уже понад 20 років. 

“Мама після розлучення з батьком побудувала порядок спілкування: кожні вихідні з п'ятниці до понеділка я була в тата, решту днів жила вдома. Тому в мене не було якогось такого відчуття, що в мене немає повноцінної родини. Коли мені виповнилося 14 років, матуся вдруге вийшла заміж за чоловіка, з яким уже понад 20 років живе душа в душу. У мене мама-красуня, за нею після розлучення черга стояла. І це теж мені, до речі, дало якусь впевненість, що жінка, яка емоційно спокійна та доглядає за собою, ніколи не буде мати проблем з увагою чоловіків”, - каже Остапчук. 

Христина Остапчук
Христина Остапчук

Нагадаємо, що після весілля пара планувала побудувати дім під Києвом.

Фото: Інстаграм