Віра Кекелія про другого сина: «Наш Матвійко допоміг розібратися в багатьох сімейних проблемах»

Українська співачка, суперфіналістка музичного проєкту «Голос країни» та ведуча ЖВЛ Віра Кекелія розповіла, як поєднує материнство і роботу, про конфлікти під час війни з чоловіком, музикантом Романом Дудою та маленьких синів – Івана та Матвія. 
 
Влітку 2022-го Віра Кекелія стала мамою вдруге. Артистка каже, що після перших пологів дуже боялася поєднувати роботу та материнство, але після народження другої дитини усі страхи відійшли на другий план.
 
«З першою дитиною я, звісно, боялася виходити на роботу – не уявляла, як зможу все поєднувати. Але тепер, маючи досвід материнства, знаю, коли можна з мамою домовитися, щоб з дітьми посиділа, а коли – з подружкою. І розумію, що все можливо. Треба просто залишити дитині молочка, підготувати все, що їй може знадобитися, – і йти зі спокійною душею на зйомки. Серце не на місці тільки з однієї причини – ми живемо в дуже неспокійні часи. Тож коли оголошується тривога, прошу на якийсь час відкласти зйомки, щоб до відбою залишатися поруч зі своїми хлопцями. На роботу я завжди йду дуже тихо, «по-англійськи» – не прощаючись, тоді старший син Іван спокійніше переживає мою  відсутність. Немає мами? Ну, то й добре, продовжую гратися.”, - каже Кекелія в інтерв’ю Comments.ua.

Віра каже, що із появою дитини знайшлись рішення складних ситуацій та конфліктів у родині, адже під час вагітності їй довелося на деякий час розлучитись із чоловіком, поїхати з батьками до Грузії та народжувати саме там.
 
«Діти – потужний поштовх для батьків, вони приносять в сім’ю надзвичайно позитивну енергію. Мені здається, наш Матвійко допоміг розібратися в багатьох сімейних проблемах, у тому числі – і в конфліктах. Ми з чоловіком спробували, як це – жити без коханої людини, адже під час повномасштабного вторгнення мені довелося вивезти батьків з Харкова до Грузії. Тоді ми з Романом зрозуміли, що нам одне одного не вистачає, що разом ми сильніші і можемо досягти набагато більшого. Матвійчику було півтора місяці, коли ми зібралися додому. Мені вже дуже хотілося побачити Ромчика, а йому – дітей», - розповідає телеведуча.

 Віра Кекелія
Віра Кекелія

Читайте також, як Тоня Матвієнко розповіла про кризу у стосунках з чоловіком.

Фото: Фейсбук