Віра Кекелія розповіла про кризу у стосунках з чоловіком

Віра Кекелія на початку року дізналася про свою другу вагітність. Саме це, за словами співачки, допомагало їй триматися під час війни і не впадати у відчай. Перші місяці після повномасштабного вторгнення Віра разом із чоловіком, музикантом Романом Дудою та сином Іваном провели у Чернівецькій області, у подружки, співачки Марти Адамчук. А останні три місяці вагітності Кекелія провела у Грузії, де і народила 8 серпня другого сина.

Віра Кекелія і Марта Адамчук
Віра Кекелія і Марта Адамчук

Віра Кекелія у ЖВЛ зізналася, що у цей період переживала з чоловіком кризу у стосунках – вони ледь не розлучилися. Ще у грудні Роман вмовляв дружину виїхати за кордон, передчуваючи війну, а вона не зголошувалася. Не вірила, що почнеться війна. 

«Ми переживали не найкращі часи у наших стосунках у цей період. У нас були величезні скандали. Вирішували – все, будемо розлучатися. І навіть не могли знайти виходу і всередині погодились на розлучення. Так, значить – так. Ніби ти впираєшся один в одного і не знаєш, що з цим робити», - розповідає Віра Кекелія.

Віра Кекелія і Роман Дуда
Віра Кекелія і Роман Дуда

Та врешті решт Вірі Кекелії та Роману Дуді порозумітися допомогла відстань. 

«Ми з Іваном поїхали до Грузії. Рома лишився один у Києві. Йому також було нелегко – тут летить, там гремить. Він багато чого переоцінив. Я також відчула, що мені не вистачає Роми. Я тоді собі чітко відповіла на питання, що мені краще з чоловіком. Коли ми разом, я відчуваю нашу силу. Я потребую цієї людини. Так само і Рома вирішив собі», - каже співачка. 

Через кілька місяців Віра з Ромою помирилися і обрали жити далі разом. Зараз вони з двома дітьми живуть у Києві. 

Віра Кекелія з двома синами
Віра Кекелія з двома синами
Віра Кекелія
Віра Кекелія
Віра Кекелія
Віра Кекелія

Фото: Інстаграм