Тоня Матвієнко про кризу у стосунках з Арсеном Мірзояном: «Мене все це задрало»

Співачка Тоня Матвієнко в ексклюзивному інтервʼю інфотейнмент шоу про життя відомих особистостей «Життя відомих людей» зізналася, що до війни у її стосунках з Арсеном Мірзояном була криза, але зараз у них все гаразд.

«У нас із Арсеном на початку цього року було переосмислення. Багато, чого з ним передивились заново. І почалися якісь такі нові стосунки. Були моменти, які мені весь цей час, можливо, не подобались. Потім я подорослішала. А стосунки ті ж залишилися. Мене задрало це. Все, сказала — я так не можу. Написала йому все, що мені не подобається. І він тоді зрозумів, що я не жартую. Або так, або ніяк. Він мене, нарешті, почув. І мені так легко стало», — зізналася співачка.

Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян
Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян

У перший місяць повномасштабної війни Тоня Матвієнко поїхала за кордон. В інтерв’ю ЖВЛ вона зізналася, що прийняла таке рішення виключно заради безпеки своєї молодшої донечки Ніни. Спочатку вони були у Португалії, потім — у Німеччині, а тепер живуть у Британії.

«Я живу в людей у будинку. Мені пощастило, що у мене половина будинку. У нас окрема кухня. І своя кімната. І ми не заважаємо господарям».

Арсен Мірзоян з донькою
Арсен Мірзоян з донькою

Маленька Ніна вже пішла навчатися до місцевої школи, поки мама Тоня вивчає мову та шукає роботу в центрі зайнятості. Вона вже мала декілька пропозицій. Щоправда, співачку вони не надто влаштовують.

«Вже пропонували прибиральницею бути. Не можу. Сказала: “Не можу. У мене алергія», — поділилася Матвієнко.

Але далі в інтерв’ю співачка зізналася: оскільки в її родині троє артистів і заробітків узагалі немає, цілком імовірно, що й на роботу прибиральниці погодиться. 

дівчина із лялькою сидить на сходах
Донька Тоні і Арсена Ніна

Тоня дуже сумує за своєю великою родиною. Але на чужині артистка довго не витримала. Декілька разів Тоня бачилася й із чоловіком Арсеном Мірзояном:
 
«Ці зустрічі були настільки хвилюючими, що наче я йшла на перше побачення. І навіть не зустрітися було важче, а розуміти в кінці, що це ненадовго. І знову відпустити. У мене, як розрив серця. Такий відчай, така одинокість наступає».

Нещодавно Тоня не витримала і попросила коханого Мірзояна на останні гроші купити їй квитки додому. Весь серпень артистка проведе у Києві. А у вересні знову повернеться до Британії. Там вона продовжить брати участь у благодійних заходах.

Тоня Матвієнко
Тоня Матвієнко