Tarabarova відверто розповіла про проблеми зі здоров’ям, роман з Дантесом та заробітки

Світлана Тарабарова у відвертій розмові розповіла про певні проблеми зі здоров’ям, які з’явилися після народження третьої дитини, про щомісячні статки та витрати на сім’ю та пригадала роман з Володимиром Дантесом. 

«Шоу-бізнес помер ще при коронавірусі і досі не може прийти до тями. Навіть топові артисти, якби не було повномасштабного вторгнення, зараз заробляли б в три-чотири рази більше. Навіть той же Монатік, Півоваров могли б заробляти сотні тисяч доларів», - говорить співачка у розмові зі Славою Дьоміним

Світлана Тарабарова і Слава Дьомін йдуть по дорозі
Світлана Тарабарова і Слава Дьомін

Ведучий спитав, чи є корпоративи за гроші зараз?

«Влітку почали прокидатися. Все одно, не зважаючи ні на що, є дні народження, корпоративи. Небагато, але є», - каже вона. 

Світлана Тарабарова підтвердила, що 2-3 тисячі доларів вона зараз заробляє музикою.

«Ми зараз активно заробляємо діджитал, на Spotify почали підійматися прослуховування. В нас нереально залетів «Спи, котику милий». Але круто, що я не монетизую цей трек. Вся монетизація йде на підрозділ військового Олега Берестова», - розповідає Світлана. 

Світлана Тарабарова
Світлана Тарабарова

Тарабарова розповіла, куди саме йде сімейний бюджет: двоє старших дітей ходять в садочок, ще є няня, до того ж співачка утримує батьків, яких забрала з Херсона. 

«Я не скажу тобі точну цифру, яку зараз витрачаю на місяць. Вона різна. Іноді ми трошки в борг уходимо і тоді допомагають друзі. Бувають моменти, коли ми виходимо трішки в плюс. Але коли ми виходимо в плюс, тоді ми віддаємо борги. Бувають класні місяці, коли є 2-3 концерти. І ти нагодував команду і сам трішечки вийшов в плюс. Для нормального життя зараз потрібно може дві тисячі доларів, може півтори», - зізнається Світлана. 

Світлана Тарабарова з трьома дітьми
Світлана Тарабарова з трьома дітьми

Несподівано ведучий запитав у Світлани Тарабарової про її роман з Володимиром Дантесом. Пара познайомилася на проекті «Фабрика зірок» і тоді ж почала зустрічатися. 

«До мого весілля з Олексієм ніхто не знав про моє особисте життя, з ким я зустрічалася. Коли я взяла шлюб, я хотіла родину, дітей, тому і поділилася цією історією. А до цього я не хотіла плітки про того, з ким ти зустрічаєшся. Це не давало б музиці бути почутою. Я автор музики – для мене важливо бути почутою. На жаль, плітки про інтимні стосунки розлітаються більшим тиражем, ніж музика. 

Зараз я виросла і вважаю, що, напевно, то був якийсь максималізм, дитинство», - каже Тарабарова про кохання до Дантеса. 

Тарабарова і Дантес
Тарабарова і Дантес зустрілись на "Фабриці зірок"

Таємний роман Світлани Тарабарової та Володимира Дантеса тривав майже три роки.

Вони навіть кілька разів хотіли взяти шлюб, але постійно сварилися і так і не зробили цього. 
Ініціаторкою розставання стала співачка. 

«Напевно, все до цього йшло. І з його боку так само. Ми були дітьми. Ми разом були не окей. Ми були токсичні один для одного. Ми не могли впоратися зі своїми максималістськими емоціями. На нас навалилася «слава», подумали, що ми вхопили бога за бороду, що ми круті. Ми не знали, що таке повага один до одного, ми не знали, як це – бути вірними (але це більше з боку Володі). Я дивилася останні інтерв’ю Володі і пишаюся тим, ким він став».

Світлана Тарабарова
Світлана Тарабарова

Співачка також розповіла і про третю дитину, яку народила в середині квітня:
 

«Це був шок, стрес. Я хотіла третю дитину, але пізніше. Але так сталося. Тепер я розумію, що Поліна сама себе виборола. Це вже видно з її характеру. Їй п’ять місяців, але вона вже сидить, повзає, чіпляється, тобто, показує свій характер. Вона схожа на мене – класна, весела». 

Світлана Тарабарова також розповіла і про третю вагітність, про те, що її оточення погано сприйняло таку новину:

«Я стикнулася з певним невдоволенням людей. Стикнулася з певним булінгом від знайомих, типу, тобі що, мало дітей? Навіщо третя? Навіть рідні сестри не одразу підтримали. Навіть моя мама казала «може ти передумаєш». Я їй казала - як так можна, я теж третя дитина в тебе. Тоді ти залишаєшся сам на сам з цією вагітністю».

Світлана Тарабарова з дитиною
Світлана Тарабарова з молодшою донькою Поліною

І хоча з часу третіх пологів пройшло півроку, у Світлани і досі є серйозні проблеми зі здоров’ям: 

«Народжувати підряд троє дітей дуже складно для здоров’я. В мене не все окей. Я просто не звикла ділитися поганим. Я завжди підсвічую хороше. Це дуже інтимні моменти, але жінки, які народжували третю дитину, знають, з чим стикаються. Мені треба буде зробити декілька операцій. Неважких, нескладних, але треба буде їх зробити.

Проблеми з деякими внутрішніми органами, тому що була складна вагітність. Ти постійно хвилюєшся, ти постійно в якомусь стресі. І це дає наслідки. Хребет взагалі «посипався». Дуже важко повертається вага. 

Зараз найважчий післяпологовий стан. Інколи я плачу вночі, тому що я не можу підняти своє тіло, а Поліна плаче, хоче їсти і я зі сльозами встаю, беру її на руки і кажу: «Донечка, ми все зможемо». Я стала більше плакати і просити про допомогу. Раніше я не вміла просити про допомогу». 

Світлана Тарабарова
Світлана Тарабарова дала відверте інтерв'ю