Tarabarova: «Моя родина у такій кризі ще не була жодного разу»

Співачка Світлана Тарабарова разом з чоловіком та двома дітьми вже повернулася з евакуації, яку провела на заході країни, у свій дім під Києвом. На щастя, він не постраждав.

«У нас в містечку 66 будинків із 100 були зруйновані або пошкоджені. Нам пощастило, у нас одноповерховий будинок і нічого не прилетіло. Ми позбирали шматки від міни на нашому подвір’ї, яка розірвалася поруч. Ми їх збережемо на згадку для наших дітей та онуків, щоб вони пам’ятали, що росіянам не можна довіряти. Ми тікали 25-го лютого вранці, а 26 росіяни вже прийшли до нашого сила на Київщині. Це село Дмитрівка, воно було 11 днів під окупацією. І саме біля мого містечка розбили колону рашистів, коли звільняли село», - розповіла співачка у «Ранку з Україною».

Світлана Тарабарова з донькою
Світлана Тарабарова з донькою Марійкою та сином Іваном (на задньому фоні)

Tarabarova каже, що дуже вдячна зовсім незнайомій людині, яка їх прихистила, але рада була повернутися додому:  

«Ми не знали взагалі, куди нам їхати. Збиралися у Чернівці, а доїхали у Івано-Франківськ. Шукали знайомих, хто б допоміг, а врешті допоміг зовсім незнайомий чоловік, який віддав свою квартиру».

Tarabarova
Tarabarova

Світлана Тарабарова рівно два роки тому купила дім, про який давно мріяла. Вони з чоловіком довго робили ремонт, але врешті решт все вийшло так, як вони хотіли. Співачка зізналася, що й досі кредит за будинок не виплатили.

«Це болісне питання, але жалітися не буду. Є зараз багато людей, кому важче. Скажу так – моя родина у такій кризі ще не була жодного разу. Трішки не пощастило – саме 24 лютого я мала підписати два рекламні контракти. А до цього був карантин, ніяких концертів. А у артистів основний дохід – це ж концерти. Допомагають друзі. Поки що ми не придумали, як заробляти», - розповіла Тарабарова.