Меркантильність і не тільки: Тарас Цимбалюк зізнався, що його відштовхує в дівчатах

У актора Тараса Цимбалюка 2022-й рік був вельми активним в особистому житті – він розійшовся з дружиною, планував стати новим Холостяком, але вже восени знайшов собі нову дівчину. Про ці стосунки Тарас поки що нічого не розповідає, а ділиться в соцмережі спільними фотографіями. Тож дівчата продовжують писати актору і розпитувати про особисте.

Так, Тарас Цимбалюк днями відповів на деякі питання від своїх підписників. Наприклад, що для нього значить кохання і які дівчата йому не подобаються.

Тарас Цимбалюк
Тарас Цимбалюк

Що таке кохання?

Коли ти хочеш дихати з нею одним повітрям. Коли ти невміючи готувати, з будуна встаєш і готуєш їй сніданок. Коли ти відчуваєш, що тобі щось не вистачає. Виявляється, ти не торкався до неї більше хвилини. Коли смієтесь з нею годинами з якихось дурниць. І то тільки ваші дурниці. Коли ти постійно її хочеш. Коли ти на неї просто дивишся і твої губи автоматично складаються у посмішку. Коли ви сидите на кухні годинами в телефоні, кожен зайнятий своїми справами і навіть цей побут вас об’єднує. Коли ваші поцілунки – повітря для вас. Коли ви дуже щирі і справжні постаєте один перед одним щодня. Коли ви засинаєте обнявши один одного. 

Тарас Цимбалюк
Тарас Цимбалюк розповів про кохання

Яка риса характеру в дівчині відштовхне Тарас Цимбалюка?

Життя в столиці, творча сфера, кіновиробництво, шоубіз, як не крути, провів мене через купу людей. Найбільше відштовхувало від брехні, аморфної харизми, меркантильних намірів, відсутності почуття гумору та низьких інтелектуальних оборотів. 

Тарас Цимбалюк
Тарас Цимбалюк
Тарас Цимбалюк
Тарас Цимбалюк

Фото: Інстаграм