MamaRika розповіла про плани народити другу дитину та які проблеми зі здоров’ям отримала через війну

MamaRika в розмові з журналістами проєкту ЖВЛ розповіла про те, чи планує народжувати другу дитину та які проблеми зі здоров’ям отримала через повномасштабну війну.

Часті зриви та стреси погано сказалися на здоров’ї співачки, тому влітку 2022 року вона перенесла операцію на шлунок.

“В перші тижні війни в мене почалися серйозні проблеми зі шлунком, можна сказати, що він просто перестав працювати. Через стрес я відчувала постійні спазми, а ще в мене знайшли певні новоутворення в кишківнику. В якийсь момент я стала відчувати панічні атаки, раз на місяць мене накриває, я просто можу ходити по хаті і плакати, викидати весь цей біль. Поки що психологом підпрацьовує мій чоловік і моя мама”, - каже MamaRika.

MamaRika
MamaRika

Рідні артистки справді стали її найбільшою підтримкою. І особливо вона вдячна своєму коханому. Бо ані карантин, ані війна не дали тріщин в їхніх із Сергієм Середою стосунках. Навпаки їм до вподоби проводити разом увесь час.

“Я заходжу додому, закриваю двері і я в будиночку, адже я дуже ціную сім’ю. Вони мій тил. Для мене родина була, є і буде завжди на першому місці. До того, як народився Давід, я була просто артисткою, а тепер я мама-артистка, через дефіс. Мій син – це моє натхнення. Він реально допомагає і дає сил писати нову музику. Завдяки материнству моя творчість вийшла абсолютно на інший рівень душевності, чуттєвості. Я дуже хочу ще дітей. Мій чоловік хоче, щоб я народжувала і народжувала. Може нам Господь пошле спокійну флегматичну дитину, яка буде от де поклав, там і лежить, тому що характер в Давида наче в лева і це складно. Поки що ми берем тайм-аут на пару років, але я обіцяю, і собі і нашій родині, що в нас буде багато дітей, собак і взагалі, в нас буде великий дурдом”, - каже співачка. 

MamaRika
MamaRika

Нагадаємо, MamaRika раніше говорила про те, що вони з чоловіком планують усиновити дитину.

Фото: Інстаграм

Tags