MamaRika написала зворушливу пісню «Сину» та присвятила її всім українським матерям

MamaRika випустила пісню-присвяту всім українським матерям

Напередодні Дня матері, співачка MamaRika, яка дев’ять місяців  тому народила первістка Давіда, випустила пісню під назвою «Сину». Цю пісню вона присвятила всім українським матерям, які наразі вимушені захищати своїх дітей від війни. Адже всьому світу відомо, що материнська любов найсильніша, саме тому кожна мама, не роздумуючи, готова стати під кулі, щоб захистити своє дитя від біди.

-    Українська жінка зараз – це символ сили та любові у всьому світі! Кожна з нас подолала страшний та важкий шлях, щоб врятувати свою дитину. Я ніколи не забуду те, як пригортала свого сина Давіда до грудей, коли над нашим будинком пролітали ракети. В той момент ти готовий віддати своє життя, лиш би твій найдорожчий скарб жив і більше ніколи не бачив війни.

Саме це відчуває зараз кожна мама України. Ми просто повинні зупинити ворога і дати нашим діткам світле, мирне майбутнє, щоб більше ніколи не бачити страху в їхніх очах! – розповідає MamaRika.

MamaRika із сином на руках
MamaRika із сином Давідом

Обкладинку для пісні «Сину» створила Марина Соломенникова (https://instagram.com/marinoss_art) та сама художниця, яка є авторкою роботи «Київська Мадонна в метро». Як відомо, образ «Київської Мадонни в метро», роздрукований у великому форматі, зараз стоїть у каплиці Святого Власія, мученика в Неаполі.

Обкладинка для пісні «Сину» MamaRika
Обкладинка для пісні «Сину» MamaRika
MamaRika із сином Давідом
MamaRika із сином Давідом
MamaRika із сином Давідом
MamaRika із сином Давідом
MamaRika - Сину
Tags