Лікар-дієтолог Олеся Добрянська: «Даша Квіткова і їй подібні культивують розлади харчової поведінки в соціумі»

Українська лікарка, клінічна терапевтка-дієтолог Олеся Добрянська в інтерв’ю Еммі Антонюк розповіла, що думає про сучасні популярні дієти, моду на фітнес-марафони та лікарські препарати, що використовують не за прямим призначенням, а заради схуднення. Також вона висловила думку, що відомі блогери і зірки шоу-бізнесу культивують ненормальну худобу, що призводить до розладу харчової поведінки.

Олеся Добрянська
Олеся Добрянська - українська лікарка, клінічна терапевтка-дієтолог

«В моді те, що є в дефіциті. За умов того сучасного світу, що ми живемо в надлишку легкодоступної висококалорійної, високопоживної їжі, оця худоба, вона і є тим, що визначає нас як приналежність до якоїсь еліти. Ну от Даша Квіткова і їй подібні Маша Єфросиніна – вони культивують свої розлади харчової поведінки в соціумі. Вони сьогодні сидять і розказують, що у мене все ок, а через 10 років плачуть, бо вони ригали. А те, що з вами ригала вся Україна, то нічого? Тільки ви познаходили по десять дієтологів, нутриціологів і тренерів. І у вас все прекрасно, ви їздите на Мальдіви. А оті всі дівчата, які з вами зростали і ригали разом з вами, «бо треба було»… 

Я на всі ці історії не ведусь. Мені як лікарю їх не шкода. І нехай це прозвучить грубо. Чому вони це популяризували? А потім сидять і плачуться, як їм було важко. А як мені важко, як лікарю? Бо ви створюєте цю моду», - каже лікарка.  

Олеся Добрянська також зазначила, що зараз не варто говорити про якісь дієти. Варто побудувати з їжею здорові стосунки і не катувати себе вигаданими обмеженнями.

Читайте також: Маша Єфросиніна розповіла про свої guilty pleasure
Мінус 30 кг: Даша Квіткова показала, як схудла за рік