FKA Twigs проти Шайї ЛаБафа: нові подробиці суду проти зірки “Трансформерів” і реакція його дружини Мії Гот

У жовтні 2024 року до слухань у суді нарешті дійде позов, поданий наприкінці 2020 року британською співачкою, танцівницею та акторкою FKA Twigs (справжнє ім'я - Талія Барнетт) проти актора та режисера Шайї ЛаБафа. Зірка майбутнього блокбастера “Ворон” звинуватила актора у фізичному, психологічному та сексуальному насильстві під час їхніх стосунків у 2019-му році. І виданню People стали відомі нові подробиці гучної справи, розгляд якої розпочнеться 14 жовтня.

Адвокати FKA Twigs опротестовують прохання представників Шайї ЛаБафа надати повну медичну історію Талії. У судових документах, поданих до Верховного суду Лос-Анджелеса в понеділок, 24 червня, та отриманих People, адвокати британської співачки стверджують, що адвокати ЛаБафа “неправомірно шукають приватну фінансову та медичну інформацію позивача, яка не має жодного відношення до цих питань”.

Адвокати Тwigs заявили в судових документах, що 36-річна співачка пройшла психотерапевтичне обстеження і сама підготувала понад 1300 сторінок документів для майбутнього суду над 38-річним ЛаБафом, який, як вона стверджувала, наражав її на сексуальне і фізичне насильство, в її позові, поданому в грудні 2020 року.

Крім того, її адвокати також заявили, що команда ЛаБафа “досліджує всю історію хвороби позивача, виходячи далеко за межі травм, про які насправді йдеться” у справі, не пояснюючи, чому її “історія хвороби, не пов'язана з її емоційним стресом або станом, заподіяним ЛаБафом, їм так необхідна”.

Шайя ЛаБаф на прем’єрі “Мегалополіса“
Шайя ЛаБаф на прем’єрі “Мегалополіса“, травень 2024

Джерела також повідомляють, що дружина Шайї ЛаБафа, актриса Міа Гот, в якої наступного тижня виходить очікуваний хорор-трилер “МаХХХін”, скасувала частину пресзаходів з промоції фільму.

Міа Гот
Міа Гот

Нагадуємо, що ЛаБаф і Гот почали зустрічатися після виходу “Німфоманки” Ларса Фон Трієра у 2012-му році, одружилися у 2016-му, але у 2018-му році розлучилися після низки публічних сварок на публіці. ЛаБаф у той же час запросив колишню наречену Роберта Паттінсона, FKA Twigs, у свій режисерський дебют "Милий хлопчик", після чого актори почали зустрічатися. Але через рік пара розлучилася, Шайю ЛаБафа знову бачили з колишньою дружиною Мією, і ходили чутки, що під час карантину пара остаточно примирилася і почала жити разом. Але ні, актора почали помічати за поцілунками у парках Каліфорнії із зіркою “Одного разу… у Голлівуді” Маргарет Кволлі.

Маргарет Кволлі
Маргарет Кволлі

Коли ж FKA Twigs подала позов проти Шайї наприкінці 2020-го, Маргарет розірвала стосунки з актором, коротко сказавши, що вона вірить Талії Бернет. Також зірку "Ворона" підтримала й інші “колишні" ЛаБафа - співачка Sia, візажистка Керолін Фо. Мовчання зберігали лише Міа Гот та номінантка премії “Оскар” Кері Малліган, яка зустрічалася із зіркою “Трансформерів” після виходу сіквела “Уолл-Стріт”. Шайа ЛаБаф вибачався, заперечував частину звинувачень і вирушив до психіатричної клініки в січні 2021-го замість рехабу для багатих та знаменитих.

У підкасті Real Ones ЛаБаф сказав, що тоді його життя врятувала колишня дружина - Міа Гот: “Вона знімалася в Австралії “Х” та “Перл” поспіль, я не думав, що зможу вийти з нею на зв'язок. У лікарні я порушив кілька правил і мені було заборонено самому зв'язуватися з кимось. Мене кинули всі, дзвонив тільки юрист: ні сім'я, ні друзі, ні навіть чортовий агент. І тут мені зателефонувала Міа і почала робити це регулярно. Я почув її голос, і це повернуло мені бажання жити”.

Через пів року Шайя було виписано, і їх із Гот бачили кілька разів у Лос-Анджелесі, а в січні 2022-го стало зрозуміло, що зірка “МаХХХін” чекає на дитину. У серпні того ж року ЛаБаф  підтвердив, що у них з Мією народилася дівчинка, яку назвали Ізабель:

"У нас народилася маленька дівчинка Ізабель, їй п'ять місяців, і вона тільки починає сміятися, це дивно, - писав актор. - Міа, моя дружина і я знову знайшли одне одного і йдемо до здорової родини з любов'ю та взаємною повагою”. До речі, досі невідомо, чи офіційно вдруге одружилися Гот і ЛаБаф.

Шайа ЛаБаф, FKA Twigs, Міа Гот
Шайа ЛаБаф, FKA Twigs, Міа Гот

FKA Twigs знайшла своє щастя з художником і фотографом Джошуа Хемінгуеєм, якого називає "янголом спокою і доброти", а Маргарет Кволлі вийшла заміж за Джека Антоноффа - відомого музиканта і постійного співавтора пісень Тейлор Свіфт.

Проте всі “колишні” та “нинішні” можуть зустрітися в суді у жовтні 2024-го, якщо команди акторів не погодять до цього часу угоду. І тоді юристи можуть викликати до суду для свідчень й  інших зіркових дівчат ЛаБафа, як було у випадку з судами між Ембер Герд і Джонні Деппом, і щось підказує, що в цьому випадку на стороні FKA Twigs може бути значно більше голосів “колишніх”.

До речі, подружжя ЛаБаф-Гот і колишні кохані актори зіткнуться "лобами" і в кінопрокаті: зараз на екрани виходить "МаХХХін" з Гот, наприкінці серпня - "Ворон" з FKA, і на початку осені - 120-мільйонний "Мегалополіс" з ЛаБафом та хорор-сенсація Каннського кінофестивалю “Субстанція” з Маргарет Кволлі. Що може бути приводом для погодження умов мирної угоди, але судячи з останніх подій - сторони навпаки готуються до суду.

Білл Скашгорд та FKA Twigs
Білл Скашгорд та FKA Twigs

Фото: пресслужба Adastra Cinema