Даша Квіткова зізналась, на скількох побаченнях була після розлучення

Даша Квіткова розповіла, чи вільне зараз серце найвідомішої переможниці проєкту “Холостяк” та блогерки

Блогерка Даша Квіткова поділилася, чи готова після розлучення з екс-Холостяком Нікітою Добриніним відкрити серце для нових стосунків. Інфлюєнсерка зізналася, якого саме чоловіка хотіла б бачити біля себе та які помилки більше ніколи не повторить  в майбутніх стосунках.

Не зважаючи на марні спроби врятувати сімʼю, рік тому Даша Квіткова прийняла складне рішення та наважилася розлучитися. Даша і Нікіта підтримують сьогодні виключно батьківські стосунки задля щасливого життя їх спільного сина Лева й успішно ділять обов’язки та час з ним навпіл.

Даша Квіткова
Даша Квіткова

Блогерка відмітила, що вона не шкодує про зроблений вибір та добре попрацювала як над зовнішніми, так і над внутрішніми змінами — зокрема, через терапію з психологом, і тепер точно знає, якими рисами має бути наділений її майбутній обранець.

«Я просто зрозуміла в якийсь момент, що коли ти на своєму місці, коли ти щаслива та тобі не обрізають крила, ти можеш підкорити будь-яку вершину. І я просто в момент усвідомила, що я щаслива, незалежно від того, є в моєму оточенні чоловік чи ні», — каже Квіткова у «Неймовірній правді про зірок» на СТБ.

Даша Квіткова з сином
Даша Квіткова з сином Левом

Даша зізнається, що з моменту розлучення вона побувала на двох побаченнях та готова в майбутньому відкрити серце достойному та амбітному чоловіку, з яким почуватиметься захищеною. Квіткова каже, що в наступних стосунках дозволить чоловіку бути чоловіком. Блогерка також відмічає, що вона засуджує формат вільних стосунків, адже це зовсім не про неї.

«Я дуже хочу поряд із собою людину, яка вміє розмовляти. Це має бути чоловік не з дитячою позицією. Чоловік, який знає свої цілі, знає чого він хоче добитися, який не любить сидіти на досягнутому. Коли ти знаєш, що людина постійно розвивається і чогось прагне», — стверджує Даша Квіткова.

Даша Квіткова
Даша Квіткова

Фото: Інстаграм