Даша Астаф’єва вперше зізналась, що закохана і дуже щаслива зараз

У Даші Астаф’євої новий хлопець! Вона закохана і дуже щаслива у нових стосунках. Але ні ім’я, ні професію або якісь інші подробиці про свого нового обранця модель, співачка, акторка і волонтерка розповідати не хоче. Каже, що зараз під час війни не доречно хизуватися своїм щастям.

Про новий роман Даша розповіла під час інтерв’ю Маші Єфросиніній.

Нові романтичні стосунки Даші Астаф’євої трапилися якраз під час війни. Минулого року дівчина пережила болісне розставання із коханою людиною і вже через кілька місяців Астаф’єва дозволила собі знову закохатися. Як після любовної драми Даш впустила нове кохання в своє життя?

Даша Астаф’єва
Даша Астаф’єва

«Мені довгий час здавалось безглуздим і недоречним радіти тому, що я закохана, що про мене піклуються і мене захищають. Я соромлюсь про це розповідати.

Зараз дуже багато всього важливого, катастрофічного і жахливого. Ми завжди прибираємо своє особисте на другий план. Для мене був болісним досвід у попередніх стосунках, коли я стала ворогом народу, тому що жила з корупціонером… Певна річ, зараз я не хочу розкривати свої стосунки, нічого не хочу розповідати», - каже Астаф’єва.

Даша Астаф’єва зізналась, що від болісного розриву їй допомогло отямитись саме нове кохання. Дівчина дуже швидко звернула увагу на іншого чоловіка, який досить неформально почав до неї залицятися.

Маша Єфросиніна, Даша Астаф'єва
Маша Єфросиніна, Даша Астаф'єва

«Коли до мене залицялись, зазвичай пропонували «Полетіли на Мальдіви», або «А хочеш я тобі куплю…». А тут чоловік розповідає «А у мене бобер зніс дерево і ми з нього зробили таку лавку! Приїжджай, посидимо». Або «Я зараз готую вечерю. Може, і ти хочеш. Я б тебе запросив».

Я так мало зустрічала самотніх чоловіків, які влаштовують собі свій побут затишним і гарним. Куди хочеться увірватися зі своїми двома собаками і навести там гамору.  Мені вже сто років, але я роблю вперше такі речі… Їдемо знайомитися з батьками і я хвилююсь. Це щось нове!

Звичайно, мені боляче і незручно радіти, що я така щаслива зараз! Я такі моменти уперше переживаю в своєму житті! Все навколо руйнується, а люди знаходять один одного.

До цього я звикла робити якісь паузи у стосунках. А тут – переїжджаю в новий дім, починаю все там перероблювати під себе. І воно мене так рятує! Зовсім нові відчуття, коли і до тебе по-іншому ставляться. Іноді прокидаюся серед ночі і думаю: «Дівчата накликали. Заслужила!», - розповідає Астаф’єва.

Даша Астаф’єва із собаками
Даша Астаф’єва із своїми улюбленими собаками