Дантес про розлучення з Надею Дорофєєвою: «Мені здавалось, я багато живу для дружини»

Володимир Дантес у новому інтерв’ю знову поговорив про розлучення з Надею Дорофєєвою. Так, співак зізнався, що одною з причин стало те, що пара почала віддалятись один від одного – «ніхто не хотів напружуватись». А ще зізнався, що його тригерило, коли його називали «чоловік Наді Дорофєєвої». А після розлучення співаку навіть знадобилась допомога психолога. Дантес каже, що він реально йому допоміг віднайти рівновагу. 

Володимир Дантес
Володимир Дантес

Володимир Дантес про причини розлучення:

«Все накопичується, щось йде не так і ніхто не хоче робити, аби це виправити. І тоді ти приймаєш рішення: давай жити окремо. Спочатку ми домовились місяць пожити окремо, подумати… А потім почалась війна. І ніхто нікому не дав час лагодити стосунки. «А, ну все», - подумав я. 

Ніхто не хотів напружуватися.

Гастрольні графіки чи зйомки – це все відмовки. І ми почали «забивати» на наш шлюб. Ми вже так довго разом, ліньки щось робити, щось змінювати. Це як з українською мовою – ти можеш розмовляти українською, але ж простіше російською, не напружуючись». 

Володимир Дантес
Володимир Дантес у Розмові поговорив про своє розлучення

Дантес зізнався, що у стосунках з Дорофєєвою загубив себе:

«Мабуть, кожен з нас в якийсь момент почав… Ні, буду казати про себе – в якийсь момент я зрозумів, що мені треба пожити для себе. Мені здавалося, що я занадто багато живу для своєї дружини. Я подумав – треба і собою зайнятися. І я бачу, що це норм і для неї. І ти бачиш, що ви стаєте особистостями, у яких мало чого спільного. Ми ще й зростали разом. Мені було 23, їй – 21, коли познайомились. Зараз мені 34. Ми довгий шлях пройшли разом. Ми просто були різними. І це нормально. Так, були і інші проблеми, про які я точно не буду розповідати. 

У мене така картинка наших стосунків була на початок лютого. А далі вже інша картинка. Але це вже не на моїй совісті.

Звісно, у мене є свої образи. Я пережив і злість, і ненависть. А зараз я думаю – не мені з цією кармою далі жити». 

Володимир Дантес
Володимир Дантес

Дантес про своє ставлення того, що його називали «чоловік Наді»:

Мені тригерило, коли мене називали «чоловік Наді Дорофєєвої». Ці жарти почались ще роки три тому. І я сам почав розганяти цей жарт. На той момент я вів кулінарне тревел-шоу, мене ніколи не було дома.

І спочатку мені було смішно, коли мене так називали. Потім це стало моєю захисною реакцією, а потім я думав – та ну все, ми з цього вже висмоктали все, що можна було, час припиняти. Але ти зайшов настільки далеко в цих жартах, що немає шляху назад. Причому що тоді у мене був вдалий рік: концерти, стендапи, але всім було байдуже. І я почав думати, чого це я маю комусь щось доводити? Тоді я почав займатися з психологом і мені стало легше. Мене попустило, я перестав порівнювати себе з іншими людьми. 

Розмова з Володимиром Дантесом

Раніше Дантес коментував роман своєї колишньої дружини з Мішею Кацуріним.