«4 або навіть 5 дитина»: Григорій Решетник заговорив про ймовірне поповнення родини

Телеведучий Григорій Решетник – батько трьох маленьких синів, тож за законом без перешкод міг поїхати з країни з початком повномасштабної війни, яку розв’язала Росія в Україні. Але вирішив залишитись вдома. В перші місяці він разом з дружиною Христиною та дітьми перебували на Івано-Франківщині, звідки родом сама Христина. Але влітку повернулися до Києва. А своїх батьків Григорій перевіз з Миколаїва, який постійно обстрілюється, до Івано-Франківська і поселив поряд із батьками дружини.

Чому не поїхав з України, Решетник так відповів у ЖВЛ:

«По-пацанські і, взагалі, по-чоловічому треба залишатись тут, в Україні. Вважаю, що сім’я повинна триматися разом як би складно не було. Як показують приклади зі шоу-бізнесових подружь, багато розлучень, непорозумінь зараз. Тому сім’я має залишатися сім’єю. Тож ми вирішили бути разом». 

Григорій Решетник із дружиною та дітьми у вишиванках
Григорій Решетник із дружиною Христиною та дітьми Іваном, Дмитром та Олександром

І разом відмовилися від літніх поїздок за кордон на море. Не на часі.

«Морально дуже складно, коли таке відбувається в Україні, десь відпочивати. Ми свідомо від цього відмовились», - каже Христина.

Григорій Решетник
Григорій Решетник

І вперше навесні Григорій та Христина Решетники замислились про поповнення в родині – про четверту, а може й п’яту дитину.

«В березні місяці я побачила відео і фото, як евакуювали дітей зі сходу і з півдня України. Пам’ятаю, як їх маленьких штабелями на ліжку поклали», - каже дружина ведучого.

Христина відшукала, куди саме відвезли тих діток і Решетники поїхали до них на Закарпаття з гуманітарною місією. 

«Питаю Грішу – ти готовий на четверту дитинку, якщо б це була всиновлена? Я би дуже хотіла», - розповідає жінка.

Григорій Решетник із сім'єю на мосту
Григорій Решетник із дружиною та синами

«Можливо, не лише четверту, а можна і п’яту. У хлопців наших свої замовлення – кого брати, хлопчика чи дівчинку. Ми вважаємо, що під час війни обов’язок кожної родини – думати про всиновлення. Душа розривається, хочеться одразу всім допомогти, але всиновлення – це дуже відповідально.

Ми поки що не піднімали з нашими синами цю тему. Це рішення повинно бути остаточним. Коли це вже можна буде за законом, тоді про це можна буде говорити», - каже виважено Григорій Решетник. 

Григорій Решетник
Григорій Решетник із дружиною Христиною

Нагадаємо, що під час війни про всиновлення говорили Юрій Горбунов та Катерина Осадча, MamaRika, Тімур Мірошниченко та Євген Кот.

Фото: Інстаграм