Тіна Кароль про дієти: «Все свідоме життя я худла як самостійно, так і за любі гроші»

Співачка Тіна Кароль відверто розповіла про свою теперішню вагу і про те, що вона зневірилась у всіляких дієтах. Замість цього Кароль вирішила, що дієвіше і краще для здоров’я – це побудувати правильне харчування і його дотримуватися.

«Ранок почну з ваги і вперше кажу про неї відкрито. Вага втратилась, бо я обрала інший підхід до здоров‘я. Щоденні стреси, кортизол на піку. Аж потім прозріння. Зрозуміла, що вся проблема в інсуліні. 

Я на дієтах з 15 років, все свідоме життя худла як самостійно ,так і за любі гроші. Поки не зрозуміла, що це «розвод». Це ціла індустрія - схуднення, де невигідно казати правду.  

Інсулін - вся біда тут. Він в не здоровому стані, бо раціон з дитинства - це вуглеводи та цукор. Як і в усіх звичайних школярів він був картопелька, котлетка, хлібчик, компотик, цукерочка, булочка. 

Вся вага ідеальна і кожен має бути собою, тільки щоб не шкодило здоров‘ю і вам подобалось. 

Доброго ранку мої 53,3 та дякую, що зі мною», - написала Тіна Кароль у себе в телеграм-каналі та додала спокусливі фото.  

Про свої правила харчування розповіла Маша Єфросініна. А Леся Нікітюк розповіла, від яких продуктів відмовилась аби гарно виглядати.

Дієтолог Наталія Самойленко розповіла про найпопулярніші дієти.